x-kom hosting

Problem z OVH (brak miejsca)

kovski
utworzono
utworzono

Witam,

 

Mam pewien problem i nie wiem jak sobie mogę z tym poradzić... mianowicie zakupiłem domenę oraz hosting na ovh w celu podpięcia strony na wordpressie. Wszystko było cacy i stronka działała lecz byłem zmuszony do jej usunięcia i chciałem uruchomić jeszcze raz stronę internetową, gdy przechodzę do panelu w celu ponownego uruchomienia dostaje informację, że "Nie masz wystarczającej przestrzeni na swoim hostingu. Jeśli chcesz wykonać tę operację, zwiększ ofertę klikając tutaj." ...

 

Czy ktoś ma jakiś pomysł jak to naprawić i czemu właściwie tak jest? 

 

Bardzo proszę o pomoc i dziękuję.

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Zapewne masz jakiś panel do zarządzania kontem OHV. Musi tam być informacja o zajętym miejscu. Jak co pytaj u nich na forum: https://forum.ovh.pl/

lub skontaktuj się z obsługą techniczną.

  • 2 tygodnie później...
4pc
komentarz
komentarz

O takie rzeczy pytasz support, ale zakładam, że masz darmowe konto z bardzo małą pojemnością, a ewentualnie miałeś atak na konto i po prostu jakiś wirus zasypał je plikami.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.