x-kom hosting

Internet z Play

SungF
utworzono
utworzono

Posiadam pewien problem z Pingiem w grach. Moj internet: http://www.speedtest.net/my-result/6084575806 dodam ze korzystam z HotSpotu z telefonu (Lg g4c) oraz kartą sieciową TP-Link TL-WN881ND /N300, PCI-E/ , ping w grach wynosi od 60/70. Z takim internetem raczej wyniki powinny byc wieksze...

MasterYoghourt
komentarz
komentarz (edytowane)

Serwery gier mają zwykle większe opóźnienie. Na przykład, do onet.pl mam ping 29ms, natomiast w grze World of Tanks około 70ms. Ping pokazywany w grach nie jest jakoś super miarodajny, gdyż pokazuje on tylko czas odpowiedzi na pakiet żądania echa, a nie czas w którym informacja z twojego klienta gry zostaje przetwarzana i odesłany wynik. Z tego co się orientuję, ruch sieciowy można tak kształtować, że na twojego pinga może odpowiadać zupełnie inna maszyna, niż ta, na której pracuje serwer gry.

  • Dobra wypowiedź 1
SungF
komentarz
komentarz

Poczytałem trochę i wina leży po stronie gry, ponieważ gdy gram tzw. MM'a przekierowuje mnie na serwer w Rosji lub tym podobne. Na serwerach społeczności (Polskie serwery) ping wynosi 35 i niżej. Pozostaje mi tylko czekać na dodanie oficjalnych serwerów w Polsce przez Valve :x

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.