x-kom hosting

[Rozwiązany]Nowy dział "konsolowy"

Kamzilla
utworzono
utworzono

Nie wiem jak wam ale mi brakuje działu o różnych konsolach. Np. PS2,Xbox itp. Fajnie by było gdyby pomysł się przyjął :)

naekana
komentarz
komentarz

Miejscem przeznaczenia tematów odnośnie konsoli jest dział "Inny sprzęt"->"Pozostałe". Nie widzę potrzeby tworzenia osobnego działu dla tego zagadnienia, jak sama nazwa wskazuje jest to forum PC. Można by ewentualnie dodać subforum w dziale "Gry".

Foq66
komentarz
komentarz

Moim zdaniem bez sensu,przeciez to forum o komputerach.

Zarov
komentarz
komentarz

W takim razie proponuję utworzyć dział "Sex i dojrzewanie" :D

Gość
komentarz
komentarz

Zarov ty już ze dwa razy prosiłeś o ten dział, trzeba ostro z bizonem pogadać :rotfl:

Dział bez sensu..

snip91
komentarz
komentarz

Nie ma sensu robić osobnego działu o konsolach, w "Innym sprzęcie" się o tym pisze.

Propozycja Zarova by mogła przejść... :P Na pewno by się znaleźli chętni na moderację... :)

Sean
komentarz
komentarz

ba... macie juz jednego ... dział może być pewną formą rozrywki :D Zarov bardzo dobry pomysł ;] ... wolał bym coś o motoryzacji

oczus
komentarz
komentarz
Moim zdaniem bez sensu,przeciez to forum o komputerach.

A konsole to nie komputery? :lol:

Gość
komentarz
komentarz
A konsole to nie komputery? laugh.gif

Nie bardzo.

Jestem na nie - toż to forum komputerowe.

oczus
komentarz
komentarz
Nie bardzo.

Jestem na nie - toż to forum komputerowe.

Ta generacja konsoli (x360,PS3) jest już bardzo bliska do pojęcia komputer.A tak propo to komputery to już w samchodach są montowane itp
naekana
komentarz
komentarz

Kwestię uważam za rozwiązaną - miejscem przeznaczenia tematów dot konsoli jest dział Inny Sprzęt->Pozostałe. Dodatkowy dział nie zostanie utworzony. Temat zamykam.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.