x-kom hosting

platne gadu gadu??

pintus1990
utworzono
utworzono

witam dostalem taka wiadomosc

Od 1 marca, komunikator Gadu-Gadu będzie płatny, z powodu konieczności kupna nowych serwerów.

Na znak protestu przeslij tą wiadomośc dalejPrzepraszamy za klopoty z dostepem do serwerow GG w

dniach 01.03 2007, ktore moga nastapic ze wzgledu na prace przy wprowadzeniu nowego systemu

taryfikacji. Od poniedzialku (02.03) serwery GG beda juz calkowicie stabilne. Od poniedzialku

uruchomienie dostepu na kolejne 30 dni nastapi 15 sekund po wyslaniu SMSa o tresci twoj_numer_GG na

numer 724788 za 9,88 + VAT Producent GG zamierza wprowadzić opłaty za korzystanie z programu Firma

SMS Express uznała, że aby uporać się z ciągłymi kłopotami z łączeniem się z serwerem musi zainwestować

w nowe łącza i serwery. Dodatkowo producent GG uznał, że większość użytkownik w zaprzestaje

korzystania z GG na korzyść innych komunikator w. W tej chwili są przeprowadzane badania i wykonywane

są statystyki ilości przesłanych wiadomości przez Twoje GG. Jeżeli wyślesz tą wiadomość do minimum 10

(im więcej tym lepiej) Dostaniesz darmowe GG do pobrania na www.gg.nowe.com.pl

??????????????????????? :/ :x

osmaga94
komentarz
komentarz

Na pewno nie będzie płatne a jak by było to każdy się przerzuci na tlena albo AQQ.

Kamix
komentarz
komentarz

Zwykły SPAM jekiś dzieciak neo wymyślił i rozsyła dla jaj !

Dostaniesz darmowe GG do pobrania na www.gg.nowe.com.pl

Nawet ta strona niedziała !

Jakie ludzie mają głupie pomysły !

Nawet nic na stronie GG niepiszą !

GoBi
komentarz
komentarz
wykły SPAM jekiś dzieciak neo wymyślił i rozsyła dla jaj

Zgadzam się !

Kurzun
komentarz
komentarz

Już nie raz dostawałem takie wiadomości, że będzie płatne i dupa - jak nie było tak nie jest. Po za tym nie korzystam z tego syfu gadu-gadu. :> :>

DoGeR
komentarz
komentarz

Na forum gg piszą, że gg nigdy nie będzie płatne...

Żałosne... Dobrze że nie korzystam z gg...

bizon11
komentarz
komentarz

Ja też nie korzystam z gg tylko z Tlena albo Kadu :)

Ale informacja od mnie przyszła :)

I uważam że jest to chamskie bo ktoś mógł uwierzyć :P

Moim zdaniem gg nie jest dobrym źródłem informacji i nie należy się przejmować tym co ktoś do nas pisze :)

Osobiście gdybym dostał informację że za 15 minut w Polskę uderzy bomba jądrowa to też bym nie uwierzył :)

Kurzun
komentarz
komentarz

Przecież taka informacja powinna pojawić się na oficjalnej stronie gadu gadu a tam ani widu ani słychu informacji o płatnym gadu. :lol:

bartek
komentarz
komentarz

Ale zauważcie, że informacja jest rozbudowana i przez to wiarygodna. Ciekawe ile osób się na to nabrało :|

DoGeR
komentarz
komentarz

bartek, jeżeli pisze żeby przesłać tą wiadomość do innych to na 99,9% jest to łańcuszek...

Jump0ncasH
komentarz
komentarz

To jest na 111% lancuszek juz byl temat na forum o nich, najchetniej bym temat wrzucil do kosza :/

Fafu
komentarz
komentarz

To jest na 1000000000 % łańcuszek :P Napewno nie wprowadzą płatnego gadu gadu bo po:

1. Utrzymują się z reklam [20 000 zł za dzień - jedna reklama, a jest ich z pięć w komunikatorze!]

2. Bardzo szybko spadła by im popularność...

Chlebak
komentarz
komentarz
Ja też nie korzystam z gg tylko z Tlena albo Kadu :)..

No to wsumie można powiedzieć,że niby korzystasz :)

..z serwerów GG ,bo Kadu jest klientem na Linuxa ,który wykorzystuje sieć(protokół) Gadu Gadu ;) To samo poprzednicy ;)

Ja osobiście nie mam komunikatora GG tylko konnekta,ale..

co to mi da jeżeli mieliby wprowadzić "płatne" GG

Jeżeli miałoby tak być,to musieliby zmienić nieco protokół w taki sposób,ażeby dodać jakiegoś rodzaju klucz rozpoznawczy(zaszyfrowany).Oczywiście "nowe" komunikatory GG musiałyby ten klucz już zamieszczać w protokołach i wysyłać do serwera przy próbie połączenia.Ten z kolei rozpoznawałby ,że dostał sygnał od płatnego(legalnego) klienta no i wtedy możliwe byłoby GGadanie.To pozwoliłoby na weryfikację..W inny sposób to nie wiem jakby to mieli zrobić..

Taka sytuacja wątpie czy kiedykolwiek nastąpi..bo chyba p.Ł.Foltyn jest na tyle myślącym człowiekiem,że przy świadomości dzisiejszej wiedzy crakerów pomyśli iż to będzie niekorzystne posunięcie.

Analogie ładnie widać-programy antywirusowe.Nawet do tego typu softu są craki,itp.To do takiego GG...no uśmiech sie sam maluje na twarzy :o

Nie no wogóle temat jajo :o POZDRAWIAM!

osmaga94
komentarz
komentarz

Macie rację!! Ja używam gg ale jeżeli mi ktoś przysyła łańcuszki, to zawsze go muszę zje**ć a jak to nie poskutkuje to blokuję po prostu ;)

Kurzun
komentarz
komentarz

Teraz gadu-gadu to ma tyle pieniędzy, że nie musi wprowadzać płatnego gadu. Po tym jak weszli na giełdę ich zarobki tak podskoczyły, że szok :> :>

grzeg16
komentarz
komentarz

Kolejny głupi łańcuszek. A pozatym firma GG jest jedną z lepiej rozwijających się firm w tym kraju.

Kurzun
komentarz
komentarz
lepiej rozwijających się firm w tym kraju.

Mistrzu nie przesadzaj. Rozwija się dobrze ale nie w czołówce w kraju. Takie firmy jak chociażby Kolastyna czy Allegro zjadają ją na śniadanie. Gadu pewnie nawet w 50 się nie łapie :>

DoGeR
komentarz
komentarz

Dobra zamykam temat bo OT sie robi...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.