x-kom hosting

CodeBlocks nie chce się włączyć

Nve
utworzono
utworzono

Jeśli założyłem temat w złym dziale to pszepraszam, ale wydaje mi się, że ten jest odpowiedni. Podczas instalcji CodeBlocks'a instalator pyta się, czy uruchomić program po jej zakończeniu. Wybranie tej opcji skutkuje włączeniem się programu. Jeśli jednak zamkne go i spróbuje uruchomić go przez skrót, wyskakuje powiadomienia "Element "codeblocks.exe" ,do którego odwołuje się ten skrót został zmieniony lub przeniesiony". Miał ktoś styczność z takim problemem ? Szukając jakiejś innej opcji włączenia programu, zajrzałem do plików, ale nie znam się na tym dobrze. Zanalazłem program CbLauncher.exe (CodeBlocks Launcher), ale próba włączenia go nic nie daje. 

Matematyk0
komentarz
komentarz

W folderze CodeBlocks powinieneś mieć plik codeblocks.exe i to on uruchamia program. Jak nie masz, zainstaluj ponownie CB.

  • 6 miesięcy później...
Nve
komentarz
komentarz

Rozwiązanie - problem spowodowany przez antywirusa, który uwarzał CodeBlock'a za zagrażające oprogramowanie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.