x-kom hosting

Galeria waszych Modów

DoGeR
komentarz
komentarz

Hehe zauważyłem :)Zrób tak jak te na zdjęciu które w swoim temacie załączyłeś :)

bizon11
komentarz
komentarz

Ja tam mam podobnie :) czy to płyta gigabayta??

Chudy
komentarz
komentarz
Ja tam mam podobnie :) czy to płyta gigabayta??

Tak :lol:

bizon11
komentarz
komentarz

widzisz :) poznaje wszystkie płyty główne po wyglądzie i kolorze :P Kolejny test zaliczony :)

zeniTh
komentarz
komentarz

serio??

fotoai4.th.jpg

to co to za plyta ??

bizon11
komentarz
komentarz

MicroStar lub ECS :) Tak mi sie zdaje ale na 100 % nie jestem pewien :)

zeniTh
komentarz
komentarz

MSI :P

bizon11
komentarz
komentarz

czyli jedak dobrze bo MicroStar to MSI jakbyś nie wiedział :)

zeniTh
komentarz
komentarz

no dobrze ... ale co do tematu to ladny przyklad dajesz Panie Administratorze ... zamiast pisac na temat to rozpisujesz sie o du*ach marynach - mylac tematy... ??

  • 2 miesiące później...
virus
komentarz
komentarz
no dobrze ... ale co do tematu to ladny przyklad dajesz Panie Administratorze ... zamiast pisac na temat to rozpisujesz sie o du*ach marynach - mylac tematy... ? ?

Właśnie ! ! ! ! Ja chce sie zabrać za mod kompa i utknełem na obmyślaniu koncepcji co i jak pozmieniać i na tym skąd kase wykombinować :cry:

Kochan
komentarz
komentarz

Virus koniec języka za przewodnika. Allegro części tanio:) Popatrz po modach pomyśl co ci najlepiej się podoba przetwórz to dla siebie. Ale na samym początku zatrzymał bym się nad projektem kartka i ołówek i lecisz co i jak ;) A potem się trzymasz. Pokazał bym ci moją obudowę ok. 70% finish ale Ci nie pokażę :D Bo nie mam kilku części nadal czekam na grilla 3 pozycyjne przełączniki, parę wtyczek no i kilka bajerków. Ale i tak się za to nie zabiore odrazu bo przerzucam się na inny socket więc muszę to pierw zrobić potem mody a i poczekać aż oddadzą mi nagrywarkę bo mam i puste miejsce bez zaślepy w zatoce

virus
komentarz
komentarz

Dzięki za rade napewno skorzystam ;) powoli sie do tegie wszystkiego zabieram :lol: podkreślam słowo POWOLI :P

Siwy
komentarz
tazman
komentarz
komentarz

No niezła migaweczka ! ! !

*Snow*
komentarz
komentarz

Widze ze posiadasz moją byłą obudowe ;p probuje ją teraz sprzedać za jakies 150zł może ktos kupi :P Jak dokupie Zalman CNPS 9700 LED to zapodam fotki mojego kompa w NZXT Lexie ;p

virus
komentarz
komentarz

Siwy ładny komputerek :D a szczególnie ostatnia fotka z maskownicą na wiatrak :lol: A mam pytanie: rozumiem, że komp stoi koło monitora, nie odbujają sie te neonki w monitorze?

*Snow*
komentarz
komentarz

no dobra moj komp ;p

lexaps1.jpg

hehelowwo7.jpg

tempkk4.jpg

Cza zmienic chlodzenie na procka ;p

Siwy
komentarz
komentarz

nie bo jeszcze miedzy monitorem jest drukarka wiec jest w duzej odległosci ;)

casion
komentarz
komentarz

^^ A to moj komp ^^ :

9e91922cbb0bab99m.jpg

c9bb1ba1ab913cd6m.jpg

  • 4 miesiące później...
zeniTh
komentarz
komentarz

a to moja nowa obudowa :)

brakuje mi tylko grilkow na wiatraki xD ale e juz zamowilem na allegro jutro chyba juz bede je mial

jak by co to zrobie nowe fotki i wrzuce :)

e3e5292f16469f6am.jpg

5495504ebc026080m.jpg

3d40298329221a0cm.jpg

6339f6568c76b1c2m.jpg

Przemek
komentarz
komentarz

zeniTh, Bardzo ciekawe tylko trzeba dbac o czystosc ;)

To ja tez sie pochwale co w obudowie piszczy ;)

p6200606gk5.th.jpg

p6200604od4.th.jpg p6200605qa7.th.jpg

zeniTh
komentarz
komentarz

wiem wiem popackane to troche od paluchow ale niedawno to zlozylem jeszcze czekam na te grile jak juz wszystko bedzie to przeczyszcze i bedzie git xD

dodaje nowe fotki :

5d227adb138cce33m.jpg 47d3692fa97cf11dm.jpg

ee5455e2d6292836m.jpg 1142e3acf7c01b6cm.jpg

2b5729f66937d336m.jpg 88887e62cedd2631m.jpg

2d336b8c9d536182m.jpg 3fd7d73dd033feb6m.jpg

gremlas
komentarz
komentarz

No zeniTH ładnie, ładnie.

Musze ten sprzęcik zobaczyć na własne oczy. Już niedługo, pozdrawiam :)

tomq90
komentarz
komentarz

zeniTh, A obudowę robiłeś sam? Jeżeli tak to ile mniej więcej wynosi koszt takiej obudowy :D

zeniTh
komentarz
komentarz

koszta na allegro wynosi 299zł xD + bajery 250zł :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.