x-kom hosting

Problemy z instalacją systemu win xp sp3

Marian2334
utworzono
utworzono

Witam,

Instalowałem system windows xp sp3 i do momentu 1 restartu było dobrze (etap blue screenów i formatowanie partycji) potem standardowo restart to wyskoczyło mi "dowolny klawisz spowoduje rozruch płyty cd" kiedy tak zrobiłem to wyskoczył mi na chwile czarny ekran z dalszym komunikatorem instalatora a później czarny ekran i nic ..............

 

Z bootowaniem cd też próbowałem, i dalej to samo z pendrive wgl nie czyta a inny system operacyjny próbując wgrać to też czarny ekran...... Nie mam pojęcia co jest i też nie mam pomysłu jak całkiem sformatować kompa jeszcze raz.

Może ktoś miał podobny problem lub wie jak to rozwiązać ?

 

Komputer 1,5 gb ram  procesor 1,4 amd      

Dark_Moon
komentarz
komentarz

Instalując XP z płyty po pierwszym restarcie nie naciska się żadnego klawisza gdy pokaże ci się napis " dowolny klawisz spowoduje rozruch płyty cd ". System powinien się uruchomić już z dysku ale płyta powinna być w napędzie, bo XP będzie jej nadal potrzebował aby się instalować.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.