x-kom hosting

[Rozwiązany]Problem z czyszczeniem matrycy

Piotrek6312
utworzono
utworzono

Witam. Mam problem z czyszczeniem matrycy monitora LCD :P Próbowałem różnymi rodzajami szmatek, płynem do naczyń i do okien, lecz jedyne co mi sie udało otrzymać to dosyć widoczne smugi na monitorze :/ Brud pozostaje a do tego sie rozmazuje. Macie moze jakies porady? Specjalistyczny płyn pomoże? =]

// ort.

// naekana

Kosmoj
komentarz
komentarz

kup specjalna pianke do LCD- pomoze chyba ze bardzo "zapuściłeś" swój monitor;)

falcon1984
komentarz
komentarz

Dżis, płyn do naczyń i do okien :blink:

Weź ściereczkę flanelową, lekko nawilż czystą wodą letnią i przetrzyj monitor. Potem drugą wytrzyj na sucho.

Jak nie pomoże to kup płyn do czyszczenia matryc.

Gość
komentarz
komentarz
Weź ściereczkę flanelową, lekko nawilż czystą wodą letnią i przetrzyj monitor. Potem drugą wytrzyj na sucho

Ja tak robie jak podpowiada Falcon

Piotrek6312
komentarz
komentarz

No monitor sie troszke zapuscil wiec postanowilem go wyczyscic ;p Zrobie tak jak mowi Falcon, a jak to nie pomoze to lece po plyn :) Dzieki :)

naekana
komentarz
komentarz
Weź ściereczkę flanelową

Albo (i myślę, że to lepsza opcja) ściereczkę z mikrofibry. Bardzo ładnie czyści ekran -> http://www.allegro.pl/item317548526_sciere...ie_optyki_.html

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.