x-kom hosting

Karta telewizyjna

Han
utworzono
utworzono

Chciałbym kupić jakąś dobrą karte telwizyjną do 100zł najlepiej zeby można było odkodować canal+(oczywiście w celach edukacyjnych)co polecacie?

Gość
komentarz
komentarz

Leadtek Winfast 2000TV Expert

Han
komentarz
komentarz

a to bedzie odbierać takie programy jakie mam u siebie w domu? tak?

Sonido
komentarz
komentarz

@Han

Będzie odbierać wszystkie jakie masz do tej pory na kablówce (czy tam satelicie :P) + można odkodować niektóre np. HBO czy Canal+.

Tuner naprawdę dobry. Dostajesz do niego pilocik i pstrykasz po kanałach popijająć bro z łóżka :mruga:

@Marecki

Hehe, widzisz jak trafiłem ;)

vocativus
komentarz
komentarz
Będzie odbierać wszystkie jakie masz do tej pory na kablówce (czy tam satelicie ) + można odkodować niektóre np. HBO czy Canal+.

większej bzdury nie czytałem. TV 2000XP Expert to tuner telewizji analogowej!!! Z satelitarną nie ma szans. Analogowa naziemna zdaje się nie ma kodowania :P

a to bedzie odbierać takie programy jakie mam u siebie w domu? tak?

a jakie masz u sibie w domu? Do ma być kablówka i naziemna czy satelitarna?

DjConrado
komentarz
komentarz

Leadtek Winfast 2000TV Expert sam mam ale satelity nie podłączysz. A jak byś w jakiś sposób podłączył to i tak będziesz miał tylko kanały niekodowane.

Sonido
komentarz
komentarz
większej bzdury nie czytałem. TV 2000XP Expert to tuner telewizji analogowej!!! Z satelitarną nie ma szans. Analogowa naziemna zdaje się nie ma kodowania :P

a jakie masz u sibie w domu? Do ma być kablówka i naziemna czy satelitarna?

No fakt, zapomniałem, że tylko analogówka podejdzie ;) Ta satelita tak z rozmachu napisana, sorry

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.