x-kom hosting

Nowy internet mobilny

Ogi110
utworzono
utworzono

Cześć potrzebuje porady ponieważ mam  internet stacjonarny z orange 10mb/s z telewizją i telefonem. W mojej okolicy nie ma możliwości podpięcia się pod światłowód a oferta internetu mobilnego też jest bez limitu i też ma prędkość 10mb/s jedyny plus tego że będę mógł go używać wszędzie ale ta prędkość mnie nie satysfakcjonuje tak ogólnie to w mojej okolicy nie ma żadnego dostawcy który by oferowal wieszką prędkość internetu po kablu niż 10mb/s. I mam pytanie czy jest jakiś dostawca internetu mobilnego który oferuje dobrą prędkość internetu bez limitu?

daro76
komentarz
komentarz

Zależy to od okolicy jakiej mieszkasz. Jak często grasz to stacjonarny internet jest lepszym rozwiązaniem

MasterYoghourt
komentarz
komentarz (edytowane)

LTE bez limitu to Internet z limitem pobieranych danych. Jak go wykorzystasz to zmniejsza się prędkość.

  • 3 tygodnie później...
julekbezkulek
komentarz
komentarz

W gruncie rzeczy jest tak jak pisał Master. Sam mam internet LTE w Play i wiem, że tak to działa. Ale nie jest to bolesne, spokojnie starcza mi na miesiąc

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.