x-kom hosting

Dwa monitory + przedluzacze + konfiguracja

arfer
utworzono
utworzono

Witam

Jestem tu nowy licze na wyrozumialosc i w miare szczegolowa pomoc w moim problemie.

Potrzebuje podłączyć do komputera dwa monitory. Komputer stoi na antresoli(pięterko) i chcialbym ustawic monitor myszke i klawiature rowniez na dole. Noi tu rodzi sie problem. Pierwsze pytanie to czy istnieja jakies przedluzacze gdyz kabel od monitora jest zbyt krotki aby dosiegnal komputera. druga sprawa czy jest w ogole mozliwosc podlaczenia do mojej karty drugiego monitora? KArta ma dwa podlaczenia ale kabel od monitora nie pasuje do drugiego podlaczenia. Czy jest zatem jakas przjesciowka czy rozgaleziacz?

Kolejna sprawa to podlaczenie myszki i klawiatury. Dodam ze monitory nie musze dzialac naraz.

Gość
komentarz
komentarz

Jest możliwe podłączenie dwóch kompów do jednej klawiatury, myszki i monitora. http://e-lectron.pl/product_info.php?manuf...roducts_id=8617 Ale jeżeli chcesz podłączyć dwie klawiatury, dwie mysze i dwa monitory, to możesz drugi zestaw klawisze i mysz podpiąć na USB, a monitor do drugiego wyjścia w karcie graficznej. Powinno działać.

arfer
komentarz
komentarz

no dobra ale problemem jest tez odleglosc

klawe i mysz moga wziasc bezprzewodowa ale monitor ma krotki kabelek czy sa przedluzacze do takich kabli

noi tak jak napisalem moja karta ma dwa wejsca ale jedno choc wyglada podobnie jest troche dluzszcze, potrzebna przejsciowka/rozgaleziacz?

Gość
komentarz
komentarz
ale monitor ma krotki kabelek czy sa przedluzacze do takich kabli

Są tak zwane splitery VGA - rozdzielają sygnał VGA na kilka monitorów i wzmacniają sygnał.

napisalem moja karta ma dwa wejsca ale jedno choc wyglada podobnie jest troche dluzszcze, potrzebna przejsciowka/rozgaleziacz?

Jeżeli będziesz miał spliter, to przejściówka jest nie potrzebna. A jeżeli nie, to musisz zakupić przejściówkę DVI-VGA. Ta przejściówka mogła być dołączona do karty graficznej, jak kupowałeś kompa.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.