x-kom hosting

Wymiana Płyty głownej a windows

maniekkk11
utworzono
utworzono

jesli wymienie płyte głowna to bede miał nadal windowsa? bo nie mam bladego pojecia ,, prosze o pomoc

Youki
komentarz
komentarz

System operacyjny będziesz musiał zainstalować na nowo. Jeśli chodzi Ci o to czy nie będzie problemy z aktywacją, to jaką masz wersję, BOX, OEM?

  • Dobra wypowiedź 1
damian2988
komentarz
komentarz

witam podlaczam sie do tematu. zostal zalany laptop i padla plyta glowna z windows 8 OEM jak to wyglada po wymianie plyty na nową. czy trzeba nowy system?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

nowy w sensie kupno nowego czy da sie wgrac z plyty i wczyta klucz

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

maniekkk11
komentarz
komentarz

oem mam opakowanie z płytka 

pisze mi ze ten pakiet i jego zawartosc mozna rozpowszechniać na terytorium okreslonym pod adresem

cinomatic
komentarz
komentarz

Jeżeli to jest laptop tak jak w przypadku @damian2988 to zmiana płyty głównej nie wiąże że sobą problemów z systemem (a to tylko dlatego że podchodzi jedna seria płyty głównej dedykowana pod laptopa więc i tak musi być zamontowana taka sama jak była)

 

Jeżeli to komputer stacjonarny a jest to wersja OEM to najlepiej szukać tego samego modelu płyty głównej żeby uniknąć problemów z aktywacją systemu,.

damian2988
komentarz
komentarz

wiec po wymianie plyty wkladam dysk z obrazem windows 8 i plyta wgra klucz????

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

cinomatic
komentarz
komentarz

jezeli wymienisz płytę główną w latopie na tą samą to tak

maniekkk11
komentarz
komentarz

To tak średnio.. Kupuje sobie nową lepsza płytę główną ale może z crakuje Windowsa 

damian2988
komentarz
komentarz

czyli poszczegolne numery plyt wychodzily z danym kluczem do danego systemu? gdzie na plycie znajduje sie numer plyty

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Dark_Moon
komentarz
komentarz

:) Zanim zaczniesz coś kombinować z krakowaniem Windowsa pójdź na tą stronę i ściągnij sobie odpowiednią licencję dla twojego Windowsa

https://www.microsoft.com/pl-pl/useterms

Być może twoja licencja dopuszcza zainstalowanie na innym komputerze. Jeżeli znajdziesz taki punkt to dopuszcza

17. PRZENIESIENIE NA INNY KOMPUTER.  
a.  Oprogramowanie inne niż Windows Anytime Upgrade. Licencjobiorca może przenieść
oprogramowanie i zainstalować je do własnego użytku na innym komputerze. Komputer ten staje
się wówczas „licencjonowanym komputerem”.  Przypisanie tej licencji do kilku komputerów jest
niedozwolone.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.