x-kom hosting

Poważny problem z monitorem

airdamien23
utworzono
utworzono

mój kabel DVI nie działa bo pisze "Check signal cable" a teraz przy kablu D-SUB usunołem najnowsze sterowniki i gdy zainstalowałem je ponownie ładuje się system a przy logowaniu do systemu obraz jest czarny.

Moja płyta to Abit AB9 Pro i jak mam wejść do trybu awaryjnego ?

Proszę o pomoc

piku
komentarz
komentarz

W trybie awaryjnym odinstaluj resztki sterowników, przeczyść rejestr z wpisów po nich, ewentualnie zainstaluj nowy sterownik w trybie awaryjnym.

airdamien23
komentarz
komentarz

ok już wiem jak włączyć tryb awaryjny

P.S

Niestety usunołem stery i Drive Cleanerem resztki. Uruchomiłem komputer ponownie wszystko dobrze gdy instaluje sterowniki z płytki dołozonej do karty 7600GS znowu gdy właczam system ok ale jak już cza zalogować się to się nie zaloguje bo mam czarny obraz :mellow:

Mam teraz zastępczą karte 7300GT bo moja 7600GS jest w serwisie i wychodzi na to że ta też chyba jest zwalona :angry: teraz nie podłącze nawet kablem DVI bo mam czarny obraz od właczenia kompa i pisze "Check signal Cable" to się pojawiło za pierwszym razem gdy włożyłem karte do slotu. Zwróciłem uwage na to że jak miałem zainstalowane stery nowe i od płytki to monitor ma jakieś fale ( wszystko pływa ) a częstotliwość ustawiłem na najmnięjszą 59Hz.

Proszę o pomoc

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.