x-kom hosting

Problem przy odpalaniu HDD jako AHCI

adam_11
utworzono
utworzono

Otóż, mam taki problem. Gdy chcę odpalić mój nowy dysk SATA w trybie AHCI w Windowsie XP, to najpierw się pojawia ładowanie systemu, a potem się on rebootuje. Normalnie w BIOSIE dysk jest ustawiony, aby odpalał się jako IDE i wtedy wszystko gra. Czytałem już trochę o podobnych problemach i słyszałem, że podczas instalacji Windowsa trzeba po prostu wybrać "zainstaluj sterowniki RAID innej firmy". Nie wiem jednak skąd pobrać właściwe sterowniki. Proszę, podajcie mi link do właściwych!

Dodam, że moja płyta główna to Intel DG965RYCK, a dysk to Samsung HD080HJ.

Gość
komentarz
komentarz

adam_11, Sterowniki powinieneś znaleźć na płytce cd od płyty głównej.

adam_11
komentarz
komentarz

tazman: sprawdzałem ten sterownik, jednak przy instalacji Windowsa, instalator w ogóle nie reaguje na naciskanie F6. Trochę to denerwujące. Możecie mi coś i na to poradzić?

puciek: sprawdzałem obie CD dołączone do płyty głównej, niestety nie ma tam nic, co mogłoby przypominać takie sterowniki

Możecie mi jeszcze jakoś poradzić?

[ Dodano: 2007-02-26, 19:31 ]

Ponawiam pytanie:

Możecie mi jeszcze jakoś poradzić?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.