x-kom hosting

redcoon.pl - bon podarunkowy za zwłokę przy dostawie

SonOfSholin
utworzono
utworzono

Cześć

Ostatnio dostałem od redcoon bon podarunkowy na 50 zł, bo kiedyś czekałem za długo o jeden dzień z dostawą. Bardzo fajna akcja. Kojarzycie jakieś inne sklepy, które tak robią?? Ja się nie spotkałem.

Nermal87
komentarz
komentarz

Ja też się nie spotkałem. Myślę że to super inicjatywa z ich strony :) Ja już swój bon od redcoona otrzymałem bo kupiłem ostatnio słuchawki i trochę się spóźniły :D 

krzysiuus
komentarz
komentarz

Hmm kiedyś miałem małą przygodę (sprzęt za 1k zł) z x-kom ale sprawa została załatwiona bardzo profesjonalnie + dostałem gratis słuchawki razera (wartość ok. 250zł).

  • 4 tygodnie później...
stencel
komentarz
komentarz

 Redcoon tą akcją uratował swój wizerunek ,musieli dać coś klientowi za taką wpadke!

ArticMonkey
komentarz
komentarz

Nie pierwszy i nie ostatni raz od nich zamawiałem i jakoś nigdy nie było z nimi problemów

 

trixi
komentarz
komentarz

Ja również zamawiam w tym sklepie Od dłuższego czasu i nigdy nie miałem żadnych problemów

ak47
komentarz
komentarz

Kurcze pierwsze słyszę ale dobrze wiedzieć na przyszłość

czarekpl15
komentarz
komentarz

Co wy gadacie nie wiedziałem biegnę po swoje pieniądze hehe

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.