x-kom hosting

wybór płyty głownej pod AMD AM2

maciey
utworzono
utworzono

Witam, mam problem z wyborem płyty głównej, na razie wybrałem:

- procesor AMD AM2 3800 dwurdzeniowy

- grafika Galaxy Geforce 7300GT 256

- płyta zastanawiam się nad Asus albo Gigabyte

Komputer ma służyć także do gier,

Proszę o rade

bizon11
komentarz
komentarz

No to ci poradzimy :) Ja osobiście jestem zwolennikiem firmy Gigabyte :D

http://www.proline.pl/shop.php?prodid=GIGA+GA-M57SLI-S4

Kosz takiej płytki głównej to 369 zł ;)

Lecz ja bym się osobiście zastanowił nad kupnem Intel Core 2 Duo :) Najtańsza wersja droższa o 200 zł :) A wydajność lepsza :)

maciey
komentarz
komentarz

A co powiecie o tej płycie ASUS M2R32-MVP bo nad nią się zastanawiałem??

tazman
komentarz
komentarz

Dziwny kształt radiatora umieszczonego na mostku północnym,Płyta oparta jest o chipset umożliwiający zamontowanie w komputerze dwóch współpracujących ze sobą kart graficznych ATI. Jeśli będziemy mieć szczęście i kupimy karty o odpowiedniej budowie, zrezygnujemy w wydajnego chłodzenia procesora. płyta raczej słabo nadaje się do współpracy z dwoma kartami graficznym, a jej budowa jest krótko mówiąc nieprzemyślana.

maciey
komentarz
komentarz

Czyli odradzasz mi tę płytę, bo nie bardzo rozumiem??

tazman
komentarz
komentarz

Nie czemu zwykłemu uzytkownikowi wystarczy, jeśli nie chcesz jej poddac oc to spokojnie bo do overclocku sie nie nadaje

maciey
komentarz
komentarz

Hmmmm, a jak by tak porównać ASUS M2R32-MVP i ASUS M2N-E, mi się wydaje ze M2R32-MVP jest leprza co wy na to??

[ Dodano: 2007-02-25, 15:00 ]

A moze warto dołozyc troche i kupic Asus M2N32-SLI Deluxe, cena to 440 zł???

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.