x-kom hosting

Obrócony obraz na laptopie

gaudenty86
utworzono
utworzono

Cześć wszystkim!!!

Proszę o pomoc. Może to zabrzmi śmiesznie ale obrócił mi się obraz na laptopie, tak że to co powinno być u góry jest po lewej stronie, a to co na dole po prawej. Mam system Vista, dziś kupiony laptop i ledwo co go uruchomiłem wykonałem podstawowe instalacje, przeglądam coś w starcie a tu bęc obraz się przekręcił. Dodatkowym utrudnieniem jest to że touchpad jest też odwrócony a ja jestem w***y. Pomóżcie bo mi bateria siada a chciałem to naprawić przed pierwszym ładowaniem.

Kamzilla
komentarz
komentarz

:D Gdzieś w opcjach grzebałeś :) Jaką masz grafikę wejdź w Panel Sterowania -> Ekran -> Ustawienia -> Ustawienia zaawansowane i tak zobacz. A jak masz na pasku zadań (normalnie w dolnym prawym rogu) ikonkę od grafiki to tam pogrzeb

tazman
komentarz
komentarz

Jeśli to nvidia to kliknij ustawienia nvidia ustawienia obrotu i wybierasz właściwy kąt

krakersp
komentarz
komentarz

pewnie wcisnełes jakiś klawisz i ekran sam sie obrócił, w laptopie miałem podobnie...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.