x-kom hosting

Nie działające porty USB

Mendaa
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, ostatnio wymienilem swoją starą płytę główną na MSI H81M-E33 po wymianie płyty włączyłem komputer, zainstalowałem sterowniki z płyty, zrestartowalem i po uruchomieniu zorientowalem sie ze nie działa klawiatura w żadnym slocie, a mysz niby działa ale raz na jakiś czas przerywa. Z druga klawiaturą to samo. Tak samo jest również z kartą sieciową na usb którą dziś zakupilem, podczas instalacji sterowników do niej wyskakuje komunikat ze nie jest ona podłączona.  Po podłączeniu  jej słychać tylko dźwięk który jest podczas wyciągania USB i ten dźwięk jest kilka razy pod rząd.. nie mam pojęcia co sie dzieje. Z góry dziekuje za pomoc. 

Edytowane przez Mendaa
Błąd ;)

Youki
komentarz
komentarz

Płytę kupiłeś nową czy używaną?

Sterowniki do chipsetu zainstalowałeś, tak?

Mendaa
komentarz
komentarz (edytowane)

Płyta nowa, sterowniki zainstalowane :/
 Podczas próbowania zdziałania czegokolwiek zauważyłem że gdy odłącze wszystkie USB i podłącze tylko klawiaturę, to klawiatura działa normalnie, lecz gdy tylko podłącze myszkę, klawiatura automatycznie przestaje działać (Jakby się odłączała), za to wtedy myszka działa.

Edytowane przez Mendaa
Youki
komentarz
komentarz

Masz jeszcze jakieś inne urządzenia w domu na złącze USB testowo?

Mendaa
komentarz
komentarz

Druga klawiatura, adapter wi-fi, telefon. Ze wszystkim praktycznie tak samo, komputer kompletnie ich nie czytał albo jak w przypadku adaptera było słychać kilka razy pod rząd dźwięk odłączania USB 

Youki
komentarz
komentarz

Raczej jak masz możliwość to zwróć tą płytę.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.