x-kom hosting

drukarka atramentowa tania w eksploatacji?

sebukk
komentarz
komentarz

ja od siebie Ci polecam żebyś sobie sprawdził np. strone dobretonery.pl z tego co widze maja tam wiele zamiennikow do wielu rodzajow drukarek z tego co pisza ludzie wielu zadowolonych klientow i wlasnie tusze od nich nie zasychaja posprawdzalem tez z tymi tuszami na allegro porownalem ceny i jednak od nich oplaca sie najbardziej !

IdCzarek
komentarz
komentarz
Cytuj

 i wlasnie tusze od nich nie zasychaja

 

no to tu mnie kolego zaskoczyłeś ... oryginalne tusze potrafią zaschnąć a ich zamienniki nie? Zdradź mi proszę mistrzu tą tajemnice ....

  • 1 miesiąc później...
MK1234
komentarz
komentarz

Jeśli chodzi o markę to z pewnością drukarki atramentowe Brothera spełnią oczekiwania użytkowników domowych i małych biur. Można też pomyśleć o Epsonach z dolewanymi tuszami, dzięki czemu wydajność drukowania jest jeszcze wyższa niż przy użyciu standardowej drukarki atramentowej. 

  • 4 tygodnie później...
Endrjux
komentarz
komentarz
Dnia 18.03.2018 o 17:16, sebukk napisał:

ja od siebie Ci polecam żebyś sobie sprawdził np. strone dobretonery.pl z tego co widze maja tam wiele zamiennikow do wielu rodzajow drukarek z tego co pisza ludzie wielu zadowolonych klientow i wlasnie tusze od nich nie zasychaja posprawdzalem tez z tymi tuszami na allegro porownalem ceny i jednak od nich oplaca sie najbardziej !

ogolnie to dobrze sie sprawdzaja zamienniki od nich, nie wiem czy nie zasychaja nie zwrocilem uwagi bo dosc duzo drukuje i nie ma mowy u mnie o czyms takim bo duzo zamiennikow leci kazdego miesiaca przy mojej ilosci drukowania, ale jestem zadowolony

  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...
adam.tresmontant
komentarz
komentarz (edytowane)

temat rzeka, - DRUKARKA ATRAMENTOWA NAJTAŃSZA W EKSPLOATACJI  :)

szkoda że nie określiłaś budżetu >>

 

ale wyznaczmy granicę max 700zł 

 

+funkcja skanowania

+WIFI  

-    czyli atramentowe urządzenie wielofunkcyjne :D

(nie obawiaj się że tusz zaschnie w głowicy podczas 3-4mc braku drukowania, obecne urządzenia skutecznie sobie z tym radzą - oczywiście bez dodatkowych kosztów czyli zużywania tuszu)

 

koszt druku dla urządzeń do 700zł , tutaj wygrywają:

Brother - DCP-T500 (DCPT500WYJ1    -  mono 0.53 gr/str. A4 (pokrycie 5%) , color  1.94 gr/str. A4 (pokrycie 5%)

HP - DeskJet GT 5820 AiO Printer (X3B09A)   -  mono 0.61 gr/str. A4 (pokrycie 5%) , color  1.75 gr/str. A4 (pokrycie 5%)

 

ale proszę pamiętaj,

koszty druku to tylko mała część sukcesu przy wyborze sprzętu    :huh:

 

szczegóły które uwzględniają wszystkie parametry:

RANKING DYNAMICZNY

 

image.thumb.png.f4017438bbeada683731a3d21bb5b1b9.png

 

Edytowane przez adam.tresmontant

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.