x-kom hosting

Samsung SyncMaster 2232BW, łamanie się obrazu

Hofmonek
utworzono
utworzono (edytowane)

Zakupiłem niedawno monitor Samsung SyncMaster 2232BW. Podłączyłem go pod DVI, zainstalowałem wszystkie sterowniki jakie dali mi na płytce i martwi mnie jedna rzecz. A mianowicie, gdy przesuwam na pulpicie jakieś otwarte okno tworzą sie schodki. To samo dzieje sie w niektórych grach gdy obracam sie na boki, np. w gothic 3, Call of Duty 4 (w CoD4 po włączeniu i zwiększeniu wszystkich parametrów w opcjach na maxa, problem znika)

Początkowy myślałem, że może to przez kartę graficzną, lecz sprawdziłem to na swoich dwóch kompach i w obu jest to samo. Jeden ma grafe Geforce 9600Gt Gainward a drugi Geforce 6600LE Gigabyte. Wada monitora też nie wchodzi w grę. Miałem w jednym monitorze 2 martwe piksele i wymieniłem go na drugi, a łamanie się obrazu przy szybkim ruchu na boki jak było tak jest :( .

czym może być to spowodowane i jak tego się pozbyć?

Edytowane przez naekana
modyfikacja nazwy tematu

Sonido
komentarz
komentarz

Skan systemu, RegCleaner (oczyśc rejestr), wgraj najnowsze sterowniki, poczyść styki na karcie, a jak to nie pomoże to w ostateczności format.

Hofmonek
komentarz
komentarz

Wszystko zrobiłem i nic nie pomogło :( . Został mi jedynie format.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.