x-kom hosting

Siemens C65 - co myślicie?

bobek97
utworzono
utworzono

Otóż posiadam ten "super" telefon, ale chciałbym go wymienić na jakiegoś Sony Ericcsona T610.

Co myślicie o nim? Jest fajny? Jajcarski? Głupi? zajeb****? napisz jaki :P

Sean
komentarz
komentarz

o kurde co to za temat nie widze konkretnego przekazu... telefon jak telefon .... zalicza sie do średniej półki :) posiada podstawowe opcje + mega wypasiony aparat :haha: (zadzwoń, odbierz) pozdrawiam

bobek97
komentarz
komentarz

Ale mi chodzi o dodatkowe funkcje, ponieważ szłyszałem że SE T610 nawet nie ma 1MB, a siemens c65 ma ok. 10MB. Więc nie wiem czy wymienić, czy nie. Poradźcie mi :P

piku
komentarz
komentarz

Powiem szczerze że wolałbym T610/630 zamiast Siemensa :) Pomimo podobnych funkcji wygląda ponadczasowo i elegancko. No i jakościowo lepszy.

Gość
komentarz
komentarz

siemens c65 to wielkie bagno według mnie telefon się psuje bardzo siada mu soft aparat bardzo słaby.

T610 telefon też nie za specjalny ale lepiej go niż tego siemka i tylke mam do powiedzenia

piku
komentarz
komentarz
T610 telefon też nie za specjalny

Znajomi używają go ładnych parę lat i nie ma z nim żadnych problemów. Inaczej nie zdobyłby takiej popularności :)

Foq66
komentarz
komentarz

Wez t630 ten siemens robi słabsze zdjecia i jest bardziej awaryjny.

Gość
komentarz
komentarz
Znajomi używają go ładnych parę lat i nie ma z nim żadnych problemów. Inaczej nie zdobyłby takiej popularności :)

tak, nie ma problemów ale fotki słabe i wygląd (kwadratowy). Lepszy od tego c65

Wez t630 ten siemens robi słabsze zdjecia i jest bardziej awaryjny.

Paker zgadza sie

kwachu1992
komentarz
komentarz

W tym wypadku byłbym za SE T630 chociaż zwykle nie polecam tej marki to w tym wypadku jest lepsza od tego Siemensa.

O ile się nie mylę to SE ma więcej kolorów i lepszy głośnik.

piku
komentarz
komentarz
fotki słabe i wygląd (kwadratowy). Lepszy od tego c65

Telefony nie służą do robienia zdjęć :P Jeszcze im trochę brakuje do jakości oferowanej przez 'normalne' aparaty.

kwachu1992
komentarz
komentarz
Telefony nie służą do robienia zdjęć :P

Niektóre już służą, są już dostępne aparaty z 5 mpx, zdjęcia wychodzą całkiem nieźle ale najczęściej telefony te wyposażone są w Symbian przez co przy dużym załadowaniu karty pamięci dostanie się do aparatu by zrobić ważne zdjęcie jest dość utrudnione. :)

allegromasss
komentarz
komentarz

O kurde ;D wiesz co? Kup sobie 3310, mniej awaryjne niz ten Siemens i niezniszczalne :)

raczo
komentarz
komentarz

Miałem i nie polecam, jeden wielki szajs!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.