x-kom hosting

C-Media i Bardzo ciche słuchawki

Dj.Zombi
utworzono
utworzono

Witam!

Mam Karte dzwiękowa C-Media AC 97 Audio Device podłanczam słuchawki normalnie pod wejście i grają mi bardzo cicho, sprawdzałem to na akzdych słuchawkach, grzebalem w systemie i nic :cry: co mam zrobić?

Dzieki za pomoc!

tazman
komentarz
komentarz

Do jakiego wejścia podłanczasz?

Po drugie czy w plaback control masz podgłoszone wave na max ?

Dj.Zombi
komentarz
komentarz

wszystko jest popodgłasniane na max! Wkładam do wejscia na głośniki :) Znam sie troche na konfiguracji dzwieku ale tu to nie mam pojecia co jest :evil:

tazman
komentarz
komentarz

Jaką masz płyte główną ?

Dj.Zombi
komentarz
komentarz

ECS K7S5A

Dj.Zombi
komentarz
komentarz

chciałem zainstalowac to pierwsze i wyskoczył błąd podczas instalacjii

tazman
komentarz
komentarz

Sprawdź dokładnie everestem jaką masz wersje płyty

Dj.Zombi
komentarz
komentarz

zainstalowalem poprzez aktualizacje sterownika w systemie i teraz mi "harczą" głośniki tak jakbym podbił dB

[ Dodano: 2007-02-24, 17:50 ]

przywróciłem poprzedni sterownik i juz niue podbija dB ale sa cicho słuchawki :(

DoGeR
komentarz
komentarz

Może spróbuj do głośników komputerowych jak masz wejście na słuchawki to dźwięk się wzmocni.

Fafu
komentarz
komentarz

U mnie też cicho działają, ale nie narzekam bo nie słucham na słuchawkach :P Tak jak kolega doger napisał - podłącz do głośników ;]

pozdr

Dj.Zombi
komentarz
komentarz

mam badziewne głosniki ktore nawet nie mają wejścia.

Widzisz a mi słuchawki sa potrzebne

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.