x-kom hosting

monitor do gier

Walkman
utworzono
utworzono

witam mam do wydania max 1000zl i nie wiem jaki jest najlepszy monitor do gier , tylko nie chce dużych monitorów 22 czy 24 bo przy mojej 15 juz po 5h wysiadają mi oczy , a przy takim 22 to sobie już nie wyobrażam , wiec co poleciacie ??

webber
komentarz
komentarz
tylko nie chce dużych monitorów 22 czy 24 bo przy mojej 15 juz po 5h wysiadają mi oczy

A przekątna ekranu ma coś do męczenia oczu? Bo szczerze mówiąc nigdy o tym nie słyszałem.

Lipton
komentarz
komentarz

Być może masz jakąś zrytą matrycę starą, która robi z ciebie kreta. Ja przy monitorze mam zielone rzeczy znaczy np: kwiata. Jak mnie bolą oczy wtedy 2 min sie patrze i na nowo. Metoda bardzo skuteczna stwierdzona nawet przez jakis badaczy :D

chicek
komentarz
komentarz
witam mam do wydania max 1000zl i nie wiem jaki jest najlepszy monitor do gier , tylko nie chce dużych monitorów 22 czy 24 bo przy mojej 15 juz po 5h wysiadają mi oczy , a przy takim 22 to sobie już nie wyobrażam , wiec co poleciacie ??

rozmiar monitora nie ma nic do męczenai sie oczu, wrecz bym powiedzial ze na wiekszy lepiej sie patrzy :P

Oczy moga sie męczyc np jesli masz np w crt małe odświeżanie, albo zle dobrane parametry jak kontrast jasnosc itp itp etc....

Sama wielkosc ekranu nie ma wpływu a jak kupujesz LCD a pewnie taki to one dla oczu sa jeszcze mniej szkodliwe niz CRT wiec jesli troska o oczy jest twoja przeslanka by nie kupowac np 22 to jest to raczej kiepskie myślenie i bym je przedefiniował.

Sam przesiadłem sie z 15 na 22 i dzis bym za nic mniejszego monitora nie kupił :P

Walkman
komentarz
komentarz

jak co ja mam lcd :P, ale malutki , a siedze bardzo blisko monitora więc 22 to chyba lekka przesada , tak mi asie wydaje

janusz19
komentarz
komentarz

yy to nie możesz siąść trochę dalej? <_< wolisz siedzieć bliżej i mieć 19 niż siedzieć dalej i 22 hmm no ciekawie

chicek
komentarz
komentarz

Ja mam 22 jakies 50 cm od brzegu biurka i 70 cm od oczu i jest bardzo fajnie :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.