x-kom hosting

[~8000] Laptop do pracy przy grafice, stronach internetowych

zalewa56
utworzono
utworzono

Potrzebuję laptopa do pracy w cenie do 8k. Praca polega głównie na projektowaniu stron internetowych oraz różnego rodzaju grafiki w PS, AI, ID. Z wymagań technicznych: koniecznie minimum 16 GB RAM, procek i7, matryca w granicach 15 cali, dysk min. 512 GB SSD, normalny dizajn (nie gejmerski), a na reszcie się nie znam więc zdam się na Was. Myślałem nad Dellem XPS 15, ale może jest coś lepszego w tej cenie? Może macie coś ciekawego do polecenia? Dużo ludzi poleca mi Macbooka Pro, ale nie jestem do niego przekonany. Wszelkiego rodzaju używki nie wchodzą w grę, ponieważ eksploatację sprzętu zakładam na około 5 lat po minimum 8 godzin dziennie. Pozdrawiam i dzięki śliczne za pomoc.

aplikazer
komentarz
komentarz

Również proponowałbym laptopa Dell XPS 15, ale z tego co wiem przekracza on budżet 8 tys. zł. Zamiennikiem może być Dell XPS 13 - ma on gorsze podzespoły, jego zaletą jest bateria większa od XPS 15 (dłuższy czas pracy), laptop działa w rozdzielczości 3200 x 1800, a więc ładna i dobra dla programów graficznych . Ma on wbudowaną pamieć ddr3, wolniejszą od tej zamontowanej w XPS 15, ale ma ona tak samo 16 GB. Procesor zamontowany w XPS 13 to intel core i7 - 6560, 2 rdzeniowy i 4 wątkowy procesor o częstotliwości do 3,2 GHz. Karta graficzna w tym sprzęcie jest to zintegrowana grafika od intela (intel HDG 540), o pamięci 1,8 GB. Dodatkowymi zaletami laptopa jest dotykowy ekran, wbudowana kamera hd i podświetlana klawiatura. Ogólnie laptop prezentuje się bardzo ładnie, jego przekątna ekranu to 13,3", według mnie godny polecenia sprzęt, który może posłużyć nawet zaawansowanym użytkownikom. 

Prosaid
komentarz
komentarz

Z ultrabooków 15 calowych jest jeszcze ASUS ZenBook UX501VW-24 - Matryca FULL HD IPS niezłej jakości ( 89,7% sRGB (Argyll) 58,4% AdobeRGB 1998 (Argyll) Mocna konfiguracja procesor 4 rdzeniowy, podświetlana klawiatura, aluminiowa obudowa, cienki oraz lekki 2 kg wagi.  DDR4, USB typu C w / Thunderbolt 3, NVMe SSD, dobry czas pracy na baterii

http://www.x-kom.pl/p/297043-ultrabook-156-asus-zenbook-ux501vw-24-i7-6700hq-24gb-512ssd-win10.html

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.