x-kom hosting

Błędna rozdzielczość monitora

Grocek
utworzono
utworzono

Cześć,

Ostatnio zakupiłem sobie nowy komputer (głownie do pracy i grafiki) i wszystko śmiga jak trzeba, tylko kiedy próbuje ustawić rozdzielczość 1920x1080 w opcjach systemowy, monitor gaśnie i pojawia się komunikat "Po za zakresem pracy 33,7Hz / 30Hz" i na innym odświeżaniu 60hz czy 120 jest dokładnie tak samo. 

 

Zainstalowałem najnowsze sterowniki do karty jakie wyszukał mi manager Radeona. Próbowałem też zmienić rozdzielczość w samym managerze. 

Z tego co pamiętam (chociaż mogę się mylić) kiedyś na tym monitorze osiągałem taką rozdzielczość (długo go nie używałem).

 

Monitor to 24calowy Flatron W2453V a sprzęt to AMD A8-7600 3,8 GHz z kartą (zintegrowaną) AMD Radeon R7.

 

Czy ktoś z Was, wie jak osiągnąć rozdzielczość wyższą niż 1440 x 900?

Youki
komentarz
komentarz

Jakim przewodem masz podłączony ten monitor?

Grocek
komentarz
komentarz

Do komputera DSUB. 

Youki
komentarz
komentarz

Przez HDMI nie masz możliwość?

Grocek
komentarz
komentarz

Nie, tak jak mówiłem, karta jest zintegrowana i nie ma wejścia na HDMI. Jednak wiem, że powinna bez problemu obsługiwać taką rozdzielczość, tylko nie wiem dlaczego monitor odmawia. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.