x-kom hosting

ASUS VG248qe problem!

Shift3R
utworzono
utworzono

Witam!

Drodzy koledzy użytkownicy forum mam problem xD!

Mianowicie kupiłem niedawno monitor ASUS vg248qe 144hz podłączyłem po kable DVI-D aby osiągnąć 144hz i tu pojawia się problem bo kiedy odblokuję na karcie graficznej 144hz to ekran zaczyna migotać od góry i skacze a kiedy ustawiam 60hz nic takiego nie ma miejsca.

Co może być przyczyną ?

 

Proszę o pomoc bo niedługo oczy mi wysiądą ... :( 

 

Sprzęt:

Procesor: i5 4590 turbo boost 

Płyta głowna: MSI H87 G43 Gaming

RAM: 2x 8gb GOODRAM CL10 

Karta graficzna: MSI R9 290 4gb

Zasilacz: Thermaltake 630W 

Monitor: Asus vg248qe 144hz

System: Windows 10 64bit

 

Zrzut ekranu (62).png

Zrzut ekranu (63).png

Youki
komentarz
komentarz

Sterowniki do GPU jaka wersja?

Masz możliwość sprawdzić działanie przez DisplayPort?

Shift3R
komentarz
komentarz (edytowane)

Sterownik 16.12.1 bo nowego 16.12.2 nie mogę pobrać wyskakuje jakiś błąd pliku 16 bitowego nie zgodnego z systemami 64 bit.

Kabel mam DVI-D - DP (adapter nie działa) musiałbym kupić kabel być może kupię jutro albo od kogoś pożyczę.

Na instrukcji od producenta jest napisane, że DVI/DP powinien działać w 144hz w Full HD.

 

DVI-D działa normalnie tylko po zmianie z 60hz na karcie do 144hz zaczyna skakać obraz .

Sterownik 16.12.1 bo nowego 16.12.2 nie mogę pobrać wyskakuje jakiś błąd pliku 16 bitowego nie zgodnego z systemami 64 bit.

Kabel mam DVI-D - DP (adapter nie działa) musiałbym kupić kabel być może kupię jutro albo od kogoś pożyczę.

Na instrukcji od producenta jest napisane, że DVI/DP powinien działać w 144hz w Full HD.

Zrzut ekranu (64).png

Edytowane przez Shift3R

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.