x-kom hosting

Oświadczenie

Gość
utworzono
utworzono

Oświadczam, że do czasu reakcji ze strony Administratorów na stosowanie warnów wobec mojej osoby przez moderatorów, zawieszam swoją pomoc Specjalisty IT we wszystkich tematach.

 

Nie może być tak że zostawia się w spokoju chamów, buraków i analfabetów, zaś gdy kulturalnie zostanie im zwrócona uwaga o nie właściwym zachowaniu (zaznaczmy, kulturalnie), każe się mnie ostrzeżeniem.

 

Porad udzielam nieodpłatnie, mój czas pracy również jest cenny (pracodawce kosztuje niemało). Jeżeli tak się traktuje osoby które chcą pomóc bezpłatnie , to ja najprawdopodobniej podziękuję i zgodnie z Art 33 i 34 o ochronie danych osobowych, grzecznie poproszę o usunięcie wszystkiego co się wiąże z moją osobą na tym forum.

 

Proszę o pilne rozpoznanie sprawy.
Pozdrawiam:
Dominik

bemol911
komentarz
komentarz

Moim zdaniem te warny nie są bezpodstawne, nie chodzi o to żeby nie zwracać uwagi na poprawną pisownie itp ale nie może być tak że Twoje posty nie wnoszą nic do tematu. Przykładem może być ostatni post za który dostałeś ostrzeżenie. 

Gość
komentarz
komentarz

Gdyby poprawił treść na zrozumiałą dla użytkownika ,to by pomoc uzyskał.
Nie jestem w stanie pomóc komuś, kto pisze bełkotem.

bemol911
komentarz
komentarz

Mogłeś "zgłosić zawartość" moderator by się tym zajął a ty uniknąłbyś ostrzeżenia. 

Gość
komentarz
komentarz

z tego co zauważyłem, moderatorzy mają wyrąbane na tego typu zachowania. Zgłaszane było nie raz, nie dwa. Reakcji - zero.
Druga rzecz, byłoby mnie łatwiej, jakby regulamin którym się kierujecie był OGÓLNODOSTĘPNY.
Wdziałem nie jednego chama i analfabetę, nigdy nie widziałem reakcji z waszej strony, reakcja pojawia się gdy mnie puszczą nerwy i grzecznie; zaznaczmy grzecznie zwrócę uwagę.
 

bemol911
komentarz
komentarz
4 minuty temu, Waher napisał:

Druga rzecz, byłoby mnie łatwiej, jakby regulamin którym się kierujecie był OGÓLNODOSTĘPNY.

 

A nie jest ? 

 

http://www.forumpc.pl/guidelines/

cinomatic
komentarz
komentarz

Ostatnio dostałeś ode mnie ostrzeżenie właśnie za to że chcesz pomóc odpłatnie bo proponowałeś żeby Ci User komputer przywiózł i odpłatnie mu pomożesz jeszcze w poprzednim roku jako bonus że jest z forum.

31 minutes ago, Waher said:

Porad udzielam nieodpłatnie, mój czas pracy również jest cenny (pracodawce kosztuje niemało). Jeżeli tak się traktuje osoby które chcą pomóc bezpłatnie ,

 

Rozumiem że się znasz i wiedzy Ci nikt nie umniejsza

 

Co do drugiego Warna od Mateusza.

- nie oczekuj że się tutaj wypowiadają poloniści z idealną polszczyzną.

Bo to forum komputerowe.

Gość
komentarz
komentarz

Niezbyt, ostatnio dostałem warna za krypto reklamę serwisu:
13. Zabronione jest rozpowszechnianie bez zgody Administratora reklamy komercyjnych stron internetowych w każdej postaci, w tym także kryptoreklamy (np.reflinki). Zakaz ten dotyczy zwłaszcza reklamy / kryptoreklamy stron internetowych będących konkurencją dla partnerów ForumPC.pl.

Z tego co wiem serwis komputerowy nie jest stroną internetową, ani konkurencją partnerów ForumPC :)

Druga rzecz, dotycząca ostatniego ostrzeżenia - to nie powód do dawania warna mnie, lecz jest powód do ostrzeżenia analfabety.
Proszę o wypowiedź Administracji na ten temat.

 

// Warna dostałeś za proponowanie odpłatnej pomocy czego tu nie rozumieć?

// Pisałem Ci to wtedy, 5 minut temu napisałem Ci to wyżej a Ty nadal nie rozumiesz

// Cinomatic

@cinomatic

Jest to otwarta dyskusja z Modami i Adminami. Proszę o nie edytowanie mojej wiadomości, zachowajmy chociaż resztki kultury osobistej.

Druga rzecz, proszę o przywrócenie treści którą usunąłeś.

cinomatic
komentarz
komentarz

Dyskusja jest otwarta. Ale nie będę nabijał posty i pisał Ci w kółko jedno i to samo.

Przed Twoją wypowiedzią wszystko wyjaśniłem po raz 3 czy 4 a Ty nadal męczysz temat.

 

Co do usuniętej treści napisałem że bez sensu jest tłumaczenie Ci tego bo skoro już tyle razy było tłumaczone i nie rozumiałeś to Administrator jak Ci to wyjaśni też nie zrozumiesz.

 

Dyskusja ?

Przecież napisałeś "Oświadczenie" więc nie rozumiem.

Chcesz uchodzić za poliglote języka polskiego i ludziom każesz pisać w poprawnej polszczyźnie a sam nie odróżniasz  oświadczenia od dyskusji

Chcesz usunięcia konta... ok.

Nie wiem nad czym tu dyskutować.

Gdybym tylko miał takie uprawnienia już konto miałbyś usunięte skoro sobie tego życzysz.

Mateusz J.
komentarz
komentarz
3 godziny temu, Waher napisał:

Nie może być tak że zostawia się w spokoju chamów, buraków i analfabetów, zaś gdy kulturalnie zostanie im zwrócona uwaga o nie właściwym zachowaniu (zaznaczmy, kulturalnie), każe się mnie ostrzeżeniem.

W mojej opinii Twoje zachowanie było nieodpowiednie. Nie mogłeś tego zgłosić, musiałeś wtrącić swoje trzy grosze, w sposób jak dla mnie chamski.

 

Kolejną rzeczą jest wypowiadanie się w tematach na które ma się małe pojęcie, co jest jak dla mnie nabijaniem postów.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Widzisz, wolę spróbować pomóc, a gdy sprawa trafi na grunt którego nie znam, bądź gdy już wszystkie znane mnie możliwości zawiodą - przyznać się iż nie wiem.
Rozumiem że otwarte przyznanie się do niewiedzy mimo wcześniejszej próby pomocy jest tutaj nabijaniem postów?

 

Stąd wracam do sformułowania które cin skasował wraz z moim uzasadnieniem. Na to wynika że forum posiada dwa regulaminy - ogólnodostępny oraz wewnętrzny.

Edytowane przez Waher
Uzupełnienie
Mateusz J.
komentarz
komentarz
15 minut temu, Waher napisał:

Widzisz, wolę spróbować pomóc, a gdy sprawa trafi na grunt którego nie znam, bądź gdy już wszystkie znane mnie możliwości zawiodą - przyznać się iż nie wiem.
Rozumiem że otwarte przyznanie się do niewiedzy mimo wcześniejszej próby pomocy jest tutaj nabijaniem postów?

 

Może jestem trochę przewrażliwiony jeśli chodzi o dział bezpieczeństwo. Ale nie za to został przyznany warn. Nie mam nic więcej do dodania:

Cytuj

W mojej opinii Twoje zachowanie było nieodpowiednie. Nie mogłeś tego zgłosić, musiałeś wtrącić swoje trzy grosze, w sposób jak dla mnie chamski.

 

Gość
komentarz
komentarz
4 godziny temu, Waher napisał:

Oświadczam, że do czasu reakcji ze strony Administratorów na stosowanie warnów wobec mojej osoby przez moderatorów, zawieszam swoją pomoc Specjalisty IT we wszystkich tematach.

Trochę zabawne jest, że osoba, która "wczoraj" się zarejestrowała, napisała dosłownie kilka postów, nie posiadająca żadnej rangi, odgraża się, że zawiesza działalność na forum. Nie wiem na co liczysz, że jakiś trybunał zostanie powołany celem rozpatrzenia tego casusu?

4 godziny temu, Waher napisał:

Nie może być tak że zostawia się w spokoju chamów, buraków i analfabetów, zaś gdy kulturalnie zostanie im zwrócona uwaga o nie właściwym zachowaniu (zaznaczmy, kulturalnie), każe się mnie ostrzeżeniem.

Jeżeli uważasz, że treść jakiegoś posta w jakiś sposób narusza regulamin, zawsze możesz taki post zgłosić. Upominanie w tematach innych userów nie leży w Twojej gestii, jest to bowiem czynność, za którą odpowiadają moderatorzy.

 

4 godziny temu, Waher napisał:

Gdyby poprawił treść na zrozumiałą dla użytkownika ,to by pomoc uzyskał.
Nie jestem w stanie pomóc komuś, kto pisze bełkotem.

Jeżeli w jakiś sposób treść posta nie jest dla Ciebie zrozumiała wystarczy po prostu taki temat zignorować. Albo zgłosić wcześniej.

 

4 godziny temu, Waher napisał:

z tego co zauważyłem, moderatorzy mają wyrąbane na tego typu zachowania. Zgłaszane było nie raz, nie dwa. Reakcji - zero.

Myślę, że za daleko się w posuwasz w swoich oskarżeniach zarówno wobec Moderatorów, jak i innych Użytkowników. Nadużywasz przy tym epitetów, za co powinieneś dostać ostrzeżenie.

cinomatic
komentarz
komentarz

Waher przeprosiłeś się już do forum ?

Czy usunąć Ci te konto ? Bo nie wiadomo co c Tobą zrobić a sprawa wisi...

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Cin, usuń, ale Ty to zrób ze swojego konta, bo innym tej satysfakcji nie dam.
A jak nie masz uprawnień, to grzecznie czekaj na Administratorów aż podejmą się sprawy. 

 

Tylko nie zapomnij jeszcze usunąć wszystkich śladów mojej obecności z baz danych, zgodnie z artykułem 32, 33 i 34 ustawy o ochronie danych osobowych. Jak usuniesz moje konto, to masz na to 14 dni. Po 14 dniach wysyłam pisemko. 

Także pozdrawiam.

Edytowane przez Waher
Mateusz J.
komentarz
komentarz
2 godziny temu, Waher napisał:

Tylko nie zapomnij jeszcze usunąć wszystkich śladów mojej obecności z baz danych, zgodnie z artykułem 32, 33 i 34 ustawy o ochronie danych osobowych. Jak usuniesz moje konto, to masz na to 14 dni. Po 14 dniach wysyłam pisemko. 
 

To już było, może jednak skonsultuj to jeszcze z kimś kto ma odpowiednią wiedzę na ten temat.

Temat zamykam, nie widzę potrzeby dalszej dyskusji.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.