x-kom hosting

Przenośny grzejnik do pokoju

Wizi
utworzono
utworzono

Witam. Jako, że mamy srogą zimę i są dni, że zwykły grzejnik w moim pokoju nie wyrabia i łapy z zimna odpadają przy PC'ecie to planuje sobie na dniach dokupić do pokoju jakiś grzejniczek przenośny. Możecie polecić coś co by mi ogrzało 1 pokój przy czym byłoby bardzo ciche przy pracy?

 

Pozdrawiam!

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Bardzo ciche przy pracy to są na pewno grzejniki olejowe, czyli takie "kaloryferki na kółkach" ;) jak to:

 

-9235.jpg

 

Tyle tylko, że do nagrzewania pomieszczenia nadają się tak sobie, bardziej do utrzymywania temperatury. Ale jeśli korzystałbyś jednocześnie ze zwykłego kaloryfera, to może wcale nie byłby to taki głupi wybór. Osobiście uważałbym natomiast na wynalazki tego typu (grzejniki konwektorowe), zwłaszcza te najtańsze:

 

grzejnik-elektryczny-konwektor-dodatkowy

 

Miałem przypadek, że sprzęt tego typu sypał pod sobą iskrami i wywalał bezpieczniki.

 

Potem miałem jeszcze coś w tym stylu, piecyk ceramiczny:

 

627cfa985de1ef58.jpg

 

To było całkiem wydajne (choć chyba nie bardziej od tego konwektorowego chłamu), ale też niestety dość głośne - miałem model dokładnie taki jak na zdjęciu, ale z innym logo (chyba pod marką HB).

 

 

Zerknij sobie na tę stronę - nie znajdziesz tam żadnych konkretnych propozycji, ale będziesz wiedział jakiego rodzaju grzejnika szukać :)http://www.jakkupowac.pl/jaki-grzejnik-przenosny-kupic/

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.