x-kom hosting

Problemy z programem: Microsoft Visual C++ 2015 Redistributable

Pasiiu
utworzono
utworzono

Dzień dobry, wczoraj miała premierę gra, którą mam zakupioną oryginalnie na platformie steam. Jednak po kupieniu, zainstalowaniu i odpaleniu gry nic się nie dzieje. Poszperałem w plikach dotyczących gry, aby manualnie odpalić grę wyskoczył mi error (Zdjęcie errora: http://scr.hu/28qg/4jq9d ). Wygooglowałem, że to wina braku bądź niepoprawnego działania programu Microsoft Visual C++ 2015. Więc postanowiłem ściągnąć i zainstalować, jednak tu również pojawił się problem. Posiadam system 64 bitowy, więc pobrałem wersje z x64. Wszystko szło pięknie, pasek instalacji przeleciał cały jednak pod koniec wyskoczył error (zdjęcie errora: http://scr.hu/28qg/2n6c2 ). W załączniku logi, które mogą jakoś pomóc w rozwiązaniu problemu. x86 2015 ten sam problem : http://scr.hu/28qg/ct6iv )W załączniku logi. 
Pobrałem wersję, która jest z 2012 x64  roku, zainstalowała się odziwo normalnie, jednak nie naprawiło to problemu ciągle ten sam error podczas włączania gry manualnie oraz brak reakcji przy włączeniu gry na steam. 

Jestem laikiem komputerowym. Próbowałem poszukać rozwiązania ale nie daje rady. Nie wiem gdzie leży przyczyna i jak to naprawić, bo na starym komputerze normalnie miałem ten program zainstalowany. Pomóżcie mi, tylko proszę o wytlumaczenie co i jak jak 10 latkowi, żebym zrozumiał. 

Poniżej informacje, które mogą się przydać 

Specyfikacje komputera:

  •  
  • Intel Core i5-6400 (4 rdzenie, od 2.70 GHz do 3.30 GHz, 6 MB cache)
  • Grafika: NVIDIA GeForce GTX 1060
  • Pamięć: 8 GB (DIMM DDR4, 2133 MHz)
  • Dysk: 1000 GB SATA 5400 obr.  


    Windows: 7 
    System: 64 bitowy 

 

Odinstalowanie gry, steama, usunięcie wszystkich plików gry, odinstalowywanie i instalowanie programów Microsoft Visual C++ 2015 wielokrotnie z różnych lat, wyłączanie komputera i ponowne włączanie w celu naprawienia problemu NIE POMOGŁO. 


 

Logi Microsoft Visual C++ 2015 x64.txt

Logi Microsoft Visual C++ 2015 x86.txt

Empire123
komentarz
komentarz (edytowane)

oryginalny system?

Pasiiu
komentarz
komentarz
2 minuty temu, Empire123 napisał:

oryginalny system?

Nie

Empire123
komentarz
komentarz

To niestety nie mogę ci pomóc taki regulamin forum

Pasiiu
komentarz
komentarz
1 minutę temu, Empire123 napisał:

To niestety nie mogę ci pomóc taki regulamin forum

Przecież ten Visual Microsoft C++ jest darmowy, nie można go kupić.

Empire123
komentarz
komentarz

Windows jest nie oryginalny pirat tzw

 

Pasiiu
komentarz
komentarz
Teraz, Empire123 napisał:

Windows jest nie oryginalny pirat tzw

 

Windows jest oryginalny myślałem, ze mowiles o tym programie bo o niego przecież chodzi

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.