x-kom hosting

Niepowodzenie konfigurowania aktualizacji systemu Windows

Mazi1012
utworzono
utworzono

Mam problem z Windowsem 8.

Podczas włączania komputera zaczęły instalować się aktualizacje, wszystko było dobrze aż nagle przy 99% wystąpił jakiś błąd i pojawił się nowy komunikat:

Niepowodzenie konfigurowania aktualizacji systemu Windows. Wycofywanie zmian.

 

Pojawia się to przy każdym uruchomieniu laptopa i nie mogę go nawet włączyć.

Próbowałem przywracać jakieś starsze wersje systemu, ale za każdym razem jest to samo - aktualizuje się, a potem wycofuje zmiany. 

 

Jak mogę sobie poradzić z tym problemem? 

 

Partycji recovery nie ma, płytki też nie posiadam, a w internecie nie mogę nigdzie znaleźć instalki z Windowsem 8 (nie 8.1! - próbowałem z oryginalnej płyty instalować, ale klucz jest niezgodny z tą wersją). 

jacekzw
komentarz
komentarz (edytowane)

Przydało by się włączyć komputer w trybie awaryjnym-jeżeli się da!? Wyłączyć Windows Update a następnie spróbować go włączyć i jeżeli załapie,to użyć Windows Update Diagnostic.

-Nie wiem jaki masz komp.ale może też pomóc(to wiem od informatyka dobrego) wyjęcie baterii z płyty głównej na 2 godziny/nie wiem czemu ale to pomaga w wielu problemach/!!!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.