x-kom hosting

Jaki Interent wziąść

dada1993
utworzono
utworzono

Witam!

Zastanawiam się na zmianą dawcy Internetu.Jak narazie jest to Neostrada, a wszyscy wiemy, że to syf.Mam teraz Neo 512 i niechciał bym zwalniać jednak wolał bym żebyści polecili lepszego dawce, jednak żeby ceną sie nie różnił znacznie aktualnie płace za Internet

70zł.

GoBi
komentarz
komentarz

zobacz oferte netii :) słyszałem ze są ok... :) A tak to zależy, jesli masz dostep to internet radiowy lub z kablówki.. :0

demonix
komentarz
komentarz

słyszałem ze są ok...
Ja właśnie się przeniosłem z neo na netie i jest super znacznie szybciej działa.
Kamix
komentarz
komentarz

Ja też, ale te <cenzura> z TePeki mi jeszcze NEO nieodłączyli !

bizon11
komentarz
komentarz

Ja też wybrał bym zdecydowanie Netie :)

Jeśli chodzi o kablówkę to z tego co wiem jakość takiego łącza jest słaba gorzej działa niż neo choć to praktycznie nie możliwe :D

GoBi
komentarz
komentarz

Ja bym poczekał jeszcze.. no bo słyszałem plotki że od 2 stycznia 2007 roku dwóch dużych operatorów z szerokopasmowym interntem załatwia papierki itd... :) lecz nie wiem ile w tym jest prawdy... wkońcu by wysiudały monopol telekomunikacyjny z polski :evil:

Fafu
komentarz
komentarz

Jak narazie nie narzekam na neo, ale niedługo może będę miał dsl 2Mb. Tez polecam netie http://netia.novem.pl/oferta

[ Dodano: 2007-02-25, 23:00 ]

POPRAW TEN BŁĄD!! PISZE SIĘ WZIĄĆ A NIE WZIĄŚĆ!!!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.