x-kom hosting

O co chodzi ?

Tymecki
utworzono
utworzono (edytowane)

Moja siostra kupiła nowego laptopa,po włączeniu zauwazyłem że jest na nim pakiet office. Można korzystać, ale w styczniu trzeba go będzie aktywować. Więc próbuję go od razu aktywować. Pisze że trz sie zalogować na konto microsoft, wiec siostra założyła je i spróbowała sie zalogować. Wyskakuje komunikat, że to konto nie jest skojarzone z officem 365.

O co chodzi ? Próbowałem założyć inne konto i nic. To samo.

 

Dodam że nie dostawała żadnego kluczu produktu

Edytowane przez Tymecki

Matematyk0
komentarz
komentarz

Darmowy miesiąc próbny pakietu Office 365. Żeby aktywować pełną wersję, musisz mieć aktywną subskrypcję na danym koncie MS. A to kosztuje.

Tymecki
komentarz
komentarz (edytowane)

Ale to nawet miesiąc nie trwa kupiła go 3 dni temu, a przed bodajże piątym stycznia musi już aktywować. Jednego nie napisałem - podczas pierwszego uruchamiania oprócz całej podstawowej procedury, było zakładanie konta microsoft (jeśli dobrze pamiętam). Więc zaczęła wpisywać dane, ale w połowie przez pomyłkę wcisnęła enter - a co za tym idzie konfiguracja się zakończyła. Z tego co patrzyłem w internecie to jeśli są w nowych urządzeniach od razu pakiety office, to właśnie te konto podczas pierwszego uruchamiania, które założymy jest kojarzone z tym pakietem. Więc możliwe że to tego wina. Co o tym sądzisz ? 

Edytowane przez Tymecki

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.