x-kom hosting

Kodowanie

Dawid803
utworzono
utworzono

Cześć jestem Dawid chodzę do liceum i w ogóle nic nie potrafię z kodowania a jako mam sprawdzian z biologi mojego profilowego kierunku a jest on spory bo od początku roku to nie mam zbytnio czasu aby się tym zadanie zająć ( a w dodatku i tak nic nie umiem), więc chciałbym bardzo prosić aby ktoś poświęcił mi chwilkę i zrobił te dwa zadania. W Reading trzeba napisane linijki kodu przetłumaczyć na język polski w sensie jak się rozumie. A w drugim trzeba poprawić specjalnie zrobione przez błędy profesora. Jeżeli, ktoś chciał bym mi pomóc był bym bardzo wdzięczny. 

Debuging.docx

Reading (1).docx

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam drogi Dawidzie,
mam prośbę, siądź proszę z Mamą, Tatą czy Polonistką i napisz ten post w języku Polskim.
Jeżeli mimo tego, będziesz miał z tym (postem) problem - poproś starszego brata bądź siostrę.

Obawiam się że nic nie rozumiem, zaś gdy o przecinkach oraz deklinacji w podstawówce mówiono - to pewnie spałeś, albo grałeś z kolegami.
Także ogarnij tekst, a ja ogarnę zadanie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.