x-kom hosting

Jaki internet wybrać?

averio1029
utworzono
utworzono

Witam. Zamierzam zmienić swój internet bezprzewodowy na stacjonarny. Możecie mi doradzić jaki i podpowiedzieć jak podłączyć się do sieci telekomunikacyjnej? Podłączenie do sieci jest u mnie możliwe, ale nie wiem jak. Do kogo się udać?

MasterYoghourt
komentarz
komentarz (edytowane)

Dowiedz się jacy operatorzy działają w twoim rejonie. Wybieraj spośród ofert internetu kablowego, światłowodu, ostatecznie ADSL od Orange lub Netii.

averio1029
komentarz
komentarz

Mój sąsiad ma z Orange kablowy.

politolog
komentarz
komentarz
Dnia 13.12.2016 o 22:19, averio1029 napisał:

Mój sąsiad ma z Orange kablowy.

Sasiad może mieć DSL od Orange albo ADSL po kablu miedzianym . 

Dean50
komentarz
komentarz

A jeśli potrzebne mi zmienne IP to co Waszym zdaniem byłoby najlepszym rozwiązaniem?

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

W zasadzie, to u większości operatorów będziesz mieć zmienne IP.

averio1029
komentarz
komentarz

A co powiecie o internecie bezprzewodowym UPC 120 Mb/s Fiber Power? Ma limity? Bo mój obecny internet zwalnia po zużyciu 100 GB... :/

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Ten Fiber Power z tego co wyczytałem to Internet poprzez wifi.

A może, jeśli koło ciebie są punkty dostępowe UPC, to jest również dostępna kablówka od UPC ?

averio1029
komentarz
komentarz
19 godzin temu, MasterYoghourt napisał:

Ten Fiber Power z tego co wyczytałem to Internet poprzez wifi.

A może, jeśli koło ciebie są punkty dostępowe UPC, to jest również dostępna kablówka od UPC ?

Gdy sprawdzałem oferty pod adres, to dostępne były tylko oferty z tym internetem bezprzewodowym. Może wypadałoby zadzwonić i popytać się co i jak, ale jak narazie zbieram informacje od innych i próbuję wybrać najlepszą oferte internetu.

Pytanko mam jeszcze. Co oznacza gniazdo R które mam obok kontaktów. Wygląda tak:

1281.jpg

Mój dostawca lokalny oferuje internet radiowy. Więc może to jest wejście radiowe czy coś w tym stylu. Nie wiem, nie znam się. Mógłbym prosić o pomoc?

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

"R" to radio.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.