x-kom hosting

dwa monitory

Marcinnnn
utworzono
utworzono

Witam

Zakupiłem sobie drugi monitor.Słyszałem że trzeba mieć specjalną kartę graficzną aby podłączyć dwa naraz jednak ja spróbowałem i działa.Podłączyłem jeden do wejścia analogowego a drugi do tego podstawowego.Wszystko działa jak należy.Mam kartę graficzną:NViia GeForce 7300GS.

Chciałem zapytać czy może to tak działać tzn czy nic się nie popsuje,nie przepali itp

Sory za lamerskie pytanie i dziękuje za odpowiedź

Tomek
komentarz
komentarz

nic się nie popsuje

Foq66
komentarz
komentarz

Nic niema prawa się popsuć.

Sonido
komentarz
komentarz

Drugi monitor? Tzn. w zastępetsiw obecnego czy do połączenia do obrazu wielomonitorowego?

Marcinnnn
komentarz
komentarz
Drugi monitor? Tzn. w zastępetsiw obecnego czy do połączenia do obrazu wielomonitorowego?

Do połączenia obrazu.

To super że nic się nie popsuje(w takim razie po co ludzie kupują nowe karty?).Mam jeszcze jedno pytanie.Ikony mam na jednym a pasek startu na drugim i nie da się przeciągnąć go na ten z ikonami.Wszystko inne można przeciągać bez problemu.Można to jakoś ustawić bo chciałbym mieć wszystko na jednym.

Sonido
komentarz
komentarz

:o Sprawdź w ustawieniach/panelu sterowania karty graficznej i monitora. Niestety nie miałem styczności z systemem wielo monitorowym także nie mam doświadczenia w tej dziedzinie i jakiejś głębszej wiedzy, ale wg. mnie powinno dać się to zmienić.

Monitory masz połaczone w pionie czy poziomie? Jak możesz to zarzuć jakieś foty, bo jestem ciekaw jak to wygląda ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.