x-kom hosting

jak naj mniej pingu jak najtaniej + pytania dotyczace internetu { ja zielony }

Patryk14
utworzono
utworzono

Witam w czerwcu 2017 chce kupic nowy internet chce mieć jak najmniej pingu co odpowiada za ping ? 

opiszcie mi moze o co chodzi z tym pingiem np jak jest 20 mega a 40 czy to znaczy ze na 40 jest mniej pingu czy to tylko pobieranie ?

itp 

czy jak mam teraz do 1 mbps pobierania i 40-50 pingu to na 10x wiecej wysyłania bede mial 10x mniej pingu czy co jest za to odpowiedzialne

bo jak sie kupuje neta to nie pisze ile pingu xddd  teraz w cs go mam 70-100 pingu jak ktos siedzi to skacze na ponad 100 ale nie wazne mam 70-100 pingu

czy jak kupie net zaznaczony pomaranczowym kolorem moge liczyc na mniej niz 20-30 ? czy ten net jest drogi dla tego ze duzo danych na raz przesyla a nie bardzo szybko

dla mnie szczegulnie wazny jest ping ! prosze o odpowiedz 

net.png

mam orange fun box do 20 mega cos takiego 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Ping (lag w grach) będą podwyższały trzy rzeczy. Łącze bezprzewodowe (wifi, 3G/4G). Nie zoptymalizowane routery na drodze do celu, które wyraźnie podwyższają opóźnienie i oczywiście czas odpowiedzi serwera gry.

 

Aby sprawdzić jakie masz opóźnienia routerów po drodze do celu wykonaj polecenie:

tracert google.pl

I wklej tutaj wynik.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.