x-kom hosting

[500zł] Tablet 10 cal

madej21c
utworzono
utworzono

Witam, poszukuję tabletu do 500zł, który spełnia następujące wymagania:

- mieści się w tej cenie

- ekran 10 cali, wyraźne wszystko

- dość dobry odbiornik WIFI

- dość lekki, o ile to możliwe

- nowy

- przeznaczenie: przeglądanie stron WWW, czasem jakiś filmik na YT

- modem 3G nie jest obowiązkowy, choć mile widziany

Przeglądając samodzielnie, moje propozycje to CAVION Base 10 3GR i KIANO SlimTab 10 3GR, ale czekam na inne. Z góry dziękuję za szybką, fachową pomoc :)

Youki
komentarz
komentarz

Budżet niewielki jak na jakąś przyzwoitą 10. 8 cali nie przejdzie?

madej21c
komentarz
komentarz (edytowane)

Mogę dać jeszcze z stówkę, no góra dwie, ale to już absolutny max.

Edytowane przez madej21c
madej21c
komentarz
komentarz

Akurat mam w telefonie 1GB RAM i nigdy nie doświadczyłem problemów z spowolnioną pracą, zamykaniem apek itp. Także przyszły użytkownik tego tabletu przez 99% czasu max co będzie robił to chodził po stronach z wiadomościami na jednej karcie. Zatem uważam, że ten 1 GB starczy.

Jeszcze mam pytanie: Skąd ta różnica w cenie?

aukcja mediaexpert na allegro: http://allegro.pl/tablet-kiano-slimtab-10-3gr-gps-8gb-ips-i6610977929.html

bezpośrednio na stronie ich sklepu: http://www.mediaexpert.pl/tablety/tablet-kiano-slimtab-10-3gr,id-614254#tab_description

Tym bardziej, że mam ich sklep u siebie, więc mogę odebrać osobiście. Czym one się różnią, że ten na stronie sklepu jest o 50 zł droższy?

Youki
komentarz
komentarz

Często są rozbieżnością pomiędzy allegro i stroną internetowa, czasem tu albo tu może być produkt z wystawy wystawiony.

Dżony2
komentarz
komentarz

Kurcze a nie może być tak z 50% droższy?:D To wtedy zaproponowałbym takiego Tab2:). Poważnie mówiąc to ta Yoga z postu wyżej też super sprwa. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.