x-kom hosting

Brak łączności z wifi - ustawienia na 192.168.1.1

Megiii
utworzono
utworzono

Witam, otóż mam internet z tp (orange) już x lat i nie miałam nigdy z tym problemów. W środę wróciłam po 2tyg do domu i mój laptop i telefon nie mógł się połączyć z sieciom mimo że wszystkie diody się świeciły na routerze prawidłowo itd. Myślałam że to problem u nich coś tam i poczekałam do dnia następnego i zadzwoniłam na infolinie, pan przyjechał i okazało się że właśnie na stronie 192.168.1.1 był ustawiony jakiś DNS (czy coś właśnie podobnego). Zmienił i wszystko było ok, tyle że wczoraj wieczorem znowu problem się pojawił taki sam i dalej brak łączności z wifii... Dodam że ogólnie internet po kablu JEST. Czy ktoś może wie jak powinny wyglądać ustawienia na 192.168.1.1 i mógłby mi pomóc, bo przyznam szczerze  niezbyt mam ochotę by znowu dzwonić, czekać i aby przyjeżdżał....

politolog
komentarz
komentarz

Zaloguj sie do tego routera poprzez 192.168.1.1 ,  i takie powinny być ustawione serwery DNS 

podstawowy: 194.204.159.1
alternatywny: 194.204.152.34

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.