x-kom hosting

Zmniejszanie pliku mp3

Fafu
utworzono
utworzono

Sory, że tutaj, ale nie wiedziałem gdzie dać ten temat :/ Mam pytanie: jak zmniejszyć plik mp3? Np z 6 MB na 1 MB, bo miałem kiedyś taki plik ze 4 MB wgrałem na taką strone i się zrobiło 555 KB... Chciałbym wiedzieć jak zmniejszyć taki plik.... Z góry dzięki.

pozdrawiam

GoBi
komentarz
komentarz

użyj opcji szukaj na forum.. bo temat był poruszany... :P zmniejszyc plik możesz tylko przez pogorszenie jakości... możesz to zrobić w jakim kolwiek programie gdy przy zapisie jest wybór Hz ile ma mieć piosenka... czym mniej tym plik jest mniejszy... przykład takiego programu GoldWave :)

Fafu
komentarz
komentarz

Taa, to to wiem że można zmniejszyć Hz ale bardzo pogorszy się piosenka, a tamto co wcześniej mówiłem że ma 555 Kb to nic się nie zmieniło, więc dlatego pytam....

GoBi
komentarz
komentarz
to nic się nie zmieniło

Niemożliwe... albo zmieniłeś format lub pogorszyłeś jakoś :P zmiana Hz nie jest zbytnio odczuwalna :)

Fafu
komentarz
komentarz

Chodzi mi o takie coś jak jest na mp3.wp.pl:

Graj LoFi (3:10, 24kbps mono)Graj HiFi (3:10, 128kbps stereo)

LoFi ma 555 Kb

HiFi ma 3 Mb

I O TAKIE COŚ MI CHODZI !

GoBi
komentarz
komentarz

No mi też własnie o to chodzi... i to jest pogorszenie jakości :P i własnie takie cosik możesz zrobic w np.GoldWave :P

Fafu
komentarz
komentarz

Ale nie chce pogorszyć jakości tylko zmniejszyć plik! Tak jak to robią na mp3.wp.pl !!

[ Dodano: 2007-02-23, 14:32 ]

Zresztą wejdź sobie na www.mp3.wp.pl i porównaj LoFi i HiFi zobaczysz że takie same a zajmują mniej!

remix
komentarz
komentarz

Ale nie chce pogorszyć jakości tylko zmniejszyć plik! Tak jak to robią na mp3.wp.pl !
Oni wlasnie pogarszają Minimalnie jakosc

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.