x-kom hosting

office Mac

Ta nazwa jest używana przez innego użytkownika
utworzono
utworzono

Witam wszystkich :)

 

Chciałbym się zapytać was jakiego Offica polecacie biorąc pod uwagę aktualne dostępne , nie jakieś stare sprzed kilku lat.

Office bd mi potrzebny tylko do użytku domowego tj: CV ,listy motywacyjne itd . Laptop Macbook Pro Retina 

W sumie zależy mi na Word , Excel i Point reszty raczej nie bd potrzebował

Zastanawiam się nad Office 2016 Home and Student-Mac ewentualnie Office 365 Mac (abonament ale płatny na rok z góry)

Wiem czym się różnią te office ale chce zwrócić uwagę na aktualizację które są tylko dostępne w wersjach abonamentowych , i teraz jest pytanie czy warto dla tych aktualizacji wybrać opcję roczną ?? 

 

Youki
komentarz
komentarz

Nie wiem jak jest w wersji Office 2016 Home and Student, ale w wersji 365 w Excelu nie ma kilku, czasem przydatnych, aczkolwiek zaawansowanych funkcji.

Ta nazwa jest używana przez innego użytkownika
komentarz
komentarz (edytowane)

Dobrze wiedzieć :) 

Może znajdą się inni którzy podzielą się doświadczeniami .

Edytowane przez Ta nazwa jest używana przez innego użytkownika
Jaco1112
komentarz
komentarz

Office z 2013 starczy

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Jeśli do użytku domowego to wypróbuj może wpierw darmowy Libre Office:

https://pl.libreoffice.org/pobieranie/

Ta nazwa jest używana przez innego użytkownika
komentarz
komentarz (edytowane)
6 godzin temu, Jaco1112 napisał:

Office z 2013 starczy

Myślę ze pomiędzy 2013 a 2016 są jakieś różnicę a z racji ze chce dokonać zakupu na długi czas to zależy mi na najnowszej wersji.

Którego byście office polecili z podanych przeze mnie na początku tematu ??

 

 

Edytowane przez Ta nazwa jest używana przez innego użytkownika

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.