x-kom hosting

Playstation2 z przeróbką

Keepsake
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam.Chciałbym przerobić konsole Playstation 2 i nie wiem dokładnie jaki chip wybrać, wacham sie miedzy ripperem a modbo.Słyszałem, że do chipów potrzebne sa dobre lasery a jak zapewne wiecie pierwsze wypuszczone przez sony konsole (taką mam....) miały psujące sie lasery.Moją mam od ponad 4lat wiec wolałbym wymienić.Nie wiem jak ceny teraz sie prezentuja ale nie chciałbym zapłacić wiecej niż 150zł, ewentualnie 200zł.

Z góry dzieki za pomoc :)

PS. Założenie chipa nie jest nielegalne,jedynie traci sie gwarancje której nie mam :D .

grzeg16
komentarz
komentarz

lepiej zadaj to pytanie tu: http://forum.pspoland.pl/ większe szanse że ktoś odpowie. Konsole i komputery to dwie różne rzeczy. :P

stillo
komentarz
komentarz

Polecam modbo 760 najnowszy i najbardziej niezawodny chip

  • 2 tygodnie później...
MAYKOS
komentarz
komentarz

ja mam PSa 2 wersje SLIM i nie chcialem zrywac gwarancji to kupilem wstawki z plytami SWAP MAGIC. umieszczasz wstawki i wkladasz plyte. wszystko dziala bardzo dobrze. po co chip i lutowanie?

Han
komentarz
komentarz

dokładnie miałem pleyke na Swap Magic 3.6 i wszystko ładnie śmigało (to były czasy) :D

  • 4 tygodnie później...
Niebieski_84
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam wszystkich

planuje kupic sobie konsole PS2 z przerobka

nie ukrywam ze jest to moja pierwsza w zyciu konsola.. zawsze tylko komputer i komputer ;)

i tu mam pytanie

z jaka przerobka wybrac konsole ?

na allegro widze ze sa RIPPER i MODBO

nie wiem czy mozna tu wklejac linki jesli nie to prosze o usuniecie:

chodzi mi dokldanie o ta aukcje:

http://www.allegro.pl/item329042451_sony_ps2_slim_riper_zab_2_pad_karta_sony_nowe_.html

bez roznicy ktora wybiore ? podobno trzeba tylko szanowac sprzet zeby dlugo sie dobrze sprawowal?

dziekuje z gory za pomoc

pozdraiwam

Kamilosław
komentarz
komentarz

forum niepomaga w piractwie

Niebieski_84
komentarz
komentarz

no to przepraszam za temat ;) wybiore cos na chybil-trafil

pozdrawiam

kszyhu87
komentarz
komentarz
forum niepomaga w piractwie

Przeróbka i sprzedaż chipów nie jest piractwem.

używanie pirackich płyt (kopii gier, programów) przy pomocy przerobionej konsoli już tak!:-)

przeróbka ta jest alternatywą dla programu Swap Magic (również legalnego) - za pomocą którego nie trzeba ingerować w środek konsoli i nie traci się gwarancji.

pozdrawiam.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.