x-kom hosting

[Rozwiązany]Nowy dział

Gość
utworzono
utworzono

Witam!

Wiele osób ma problemy z komputerem nie leżące po winie systemu tylko sprzętu. Proponowałbym utworzenie działu o problemach z komputerem (nazwę trzeba będzie wymyśleć), by tam wpisywały swoje problemy. Co wy na to?

Pozdrawiam :)

Gość
komentarz
komentarz

nom dobry pomysl chociaz dzial "zestawy komputerowe" bedzie odciążony tematami w stylu "cos mi brzęczy ale nie wiem co :lol:"

Saper
komentarz
komentarz

Również jestem za. Często problemy związane ze sprzętem nie mogą być sprecyzowane przez autorów, co prowadzi do tego, że nie wiedzą w jakim dziale umieścić temat. Stworzenie takiego działu rozwiązałoby ten problem :)

piku
komentarz
komentarz
Często problemy związane ze sprzętem nie mogą być sprecyzowane przez autorów

Dokładnie, zwłaszcza jak wiedzą tylko że:

cos mi brzęczy ale nie wiem co

Pomysł dobry.

naekana
komentarz
komentarz

ZA, z jednym zastrzeżeniem: miejmy nadzieję, że nie będzie to dział zbiorczy, do którego użytkownicy będą wrzucać tematy bez zastanowienia. Jeśli chodzi o nazwę mogło by to być np "Niezidentyfikowane problemy komputerowe" z opisem: Jeśli nie wiesz, czy przyczyna problemu leży po stronie sprzętu, czy systemu - załóż temat w tym dziale. Co o tym myślicie?

ciaciama
komentarz
komentarz
ZA, z jednym zastrzeżeniem: miejmy nadzieję, że nie będzie to dział zbiorczy, do którego użytkownicy będą wrzucać tematy bez zastanowienia. Jeśli chodzi o nazwę mogło by to być np "Niezidentyfikowane problemy komputerowe" z opisem: Jeśli nie wiesz, czy przyczyna problemu leży po stronie sprzętu, czy systemu - załóż temat w tym dziale. Co o tym myślicie?

Moim zdaniem super. Ale czy tam też by były problemy z laptopami?

Konsurk
komentarz
komentarz
Ale czy tam też by były problemy z laptopami?

Chyba nie...jest dział z laptopami i tam zadaje się pytania odnośnie hardware, jak i software.

ivann2
komentarz
komentarz

jak dla mnie też dobry pomysł

PS. jak komuś coś brzęczy to niech włączy kompa i nasluchuje i stwierdzi co to :P

dar55
komentarz
komentarz

hm , jakoś mam dziwne wrażenie że od tego działu przybędzie spoooooro roboty

uważam że nie ma co się rozdrabniac , i tak jak temat wychodzi poza dział to modek przenosi do innego

naekana
komentarz
komentarz

Z tymże nie zawsze nawet dla modka jest wiadome, do jakiego działu zaliczyć konkretny temat ;)

od tego działu przybędzie spoooooro roboty
jak temat wychodzi poza dział to modek przenosi do innego
No właśnie, więc roboty nie przybędzie wręcz przeciwnie, bo modek nie będzie musiał przenosić ;)
dar55
komentarz
komentarz

bo modek nie będzie musiał przenosić
anna niby jak ,przeciez dotego tematu będzie wrzucane prawie wszystko , user oleje myslenie "i tak przeniosą " , a tak zawsze troszkę pomyśli zanim coś napisze
naekana
komentarz
komentarz

Argument dar55 mnie przekonał. Taki manewr stworzy jedynie większy chaos i dział "Śmietnik". Propozycja zostaje odrzucona, kwestię uważam za rozwiązaną.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.