x-kom hosting

światłowód 300Mb/s

adrian03301
utworzono
utworzono

Witam 2 tygodnie temu został podłączony u mnie super szybki internet od Orange i tak było aż do dziś postanowiłem zrobić test i jestem w sztuki 90Mb/s w porywach oraz 25 pingi nie wiem o co chodzi restart modemu nie pomógł. Dzwoniłem do Orange zgłosiłem problem i mam czekać i teraz nie wiem czy to moja wina czy Orange

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

politolog
komentarz
komentarz
15 minut temu, adrian03301 napisał:

postanowiłem zrobić test i jestem w sztuki 90Mb/s w porywach oraz 25 pingi

Na WIFI czy na kablu ? Na ilu komputerach sprawdzałeś ? 

adrian03301
komentarz
komentarz

Na kablu na jednym kompie mam jeszcze lapka ale tam sprawdzę później bo muszę kabel załatwić od znajomego

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

krzysiuus
komentarz
komentarz

To jest prędkość DO 300Mb/s a nie 300Mb/s. Sprawdź umowę.

adrian033
komentarz
komentarz (edytowane)

w umowie mam napisane nie mniej niż 300mb/s

ok sprawdziłem na laptopie i tam w stan sieci szybkość jest 1Gb/s i predkość na ookla pokazuje 320mb/s u mnie na pc stan sieci pokazuje tylko 100mb/s i faktycznie osiąga tylko 94mb/s kabel mam stary kategorii 5E co moge zrobić żeby wszystko do normy wróciło 

dobra zmieniłem wejscie w modemie z ETH5 na ETH4 i weszło mi pełna prędkość czyli coś się zdupcyło no nic reklamacja będzię na wadliwy sprzęt 

 

Edytowane przez adrian033

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.