x-kom hosting

Budżetowy monitor programisty [400 - 650 zł]

Youki
komentarz
komentarz

Bad/dead pixel test tylko zapytaj sprzedawce czy się zgadza uprzednio. :) 

krzysiuus
komentarz
komentarz

Sprawdzaj na białym tle, dodatkowo będzie widać nierównomierne podświetlenie bo zgaduję że w nocy go testować nie będziesz. 

Skoczek135
komentarz
komentarz

Część,

Monitor kup[iłem i jest wszystko cacy :P Żadnego martwego piksela i już go właśnie zamontowałem u siebie. Robi wrażenie i robotę. Teraz tylko przystąpię do kalibracji i ustawię go pod siebie. Dziękuje wszystkim, którzy wypowiadali się w temacie.

krzysiuus
komentarz
komentarz

Wszelkie wady matrycy najczęściej pojawiają się w pierwszych 50h pracy matrycy także jeszcze nie mów hop:P Miejmy nadzieję że będzie ok. Gdyby jednak coś to zawsze masz zwrot 14dni (jeżeli zakup był w internecie i nie kupowałeś na firmę).

 

Skoczek135
komentarz
komentarz

Kupiłem ponad roczny więc chyba te 50 h dawno minęły :)

Krzysztof Nowak
komentarz
komentarz

Jest taki specjalny program od EIZO sprawdza wszystko idzie go pobrać za darmo

W sklepie kasują za takie coś 50 zł :)

krzysiuus
komentarz
komentarz

Jeżeli kupiłeś używkę i jest ok to raczej nie będzie się już nic dziać chyba że ma dużo godzin naświeconych.

Jeżeli przez ten rok korzystał z niego zwykły użytkownik (nie jakieś biuro) to będzie ok ;)

 

 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.