x-kom hosting

sony ericsson

Gość
utworzono
utworzono

Witam. Mam problem nie wiem jaki wybrać telefon:) hehe sony ericsson k750i lub k550i mialem k750i i telefon jak dla mnie zacichy:( i ja bym stawial na k550i co wy na to?? wypowiadaja sie tylko osoby ktore maja stycznosc:)

pozdrawiam

borysek
komentarz
komentarz

tylko te 2 do wyboru?

jeśli tak to K750i ponieważ jest dużo szybszy

poza tym po 2 dniach użytkowania K550i stwierdzam że to szmelc, głośnik wcale nie jest głośniejszy od K750i do tego klawisze bardzo mnie irytowały

Gość
komentarz
komentarz

wlasnie przegladam google i czytalem na http://forum.pclab.pl/t285452.html tam gosc ma post z zaletami k550i i pisze ze jest szybszy bo ma 2 razy szybszy procesor i chyba wybiore k550i:)

kamilze
komentarz
komentarz

Polecam zajrzec na strone www.jbenchmark.com . Tam znajdziesz info o szybkosci procesorow w kazdej komorce i innych szczegolach .

Gość
komentarz
komentarz

spox

dodam jakie tele moge miec ktory najlepiej wybrac(ja uwazam ze k750i,k550i, moze nokia classic)

Alcatel OT-E801

LG KG130

MOTOKRZR K1

Motorola W375

Nokia 1600

Nokia 2610

Nokia 3110 Classic

Nokia 6070

Sagem my411X

Samsung C140

Samsung C170

Samsung C260

Samsung E250

Samsung J600E

Samsung M300

Samsung X510

Sony Ericsson K510i

Sony Ericsson K550i

Sony Ericsson K750i

Sony Ericsson W200i

Sony Ericsson W300i

Foq66
komentarz
komentarz

Wez k550i,k750 niepolecam bo jest starszy,wolniejszy i ma slabszy glosnik i k550i ma funkcje ze nagrasz piosenke dyktafonem a on ci podaje tytul.

Gość
komentarz
komentarz

tez tak uwazam ale jeszcze sie upewniam mialem k750i jego wady z wygladu kwadraciak cichy strasznie reszta moze byc

k750i moge miec za 1zl a k550i za 100zł wezme raczej k550i jak sie nie zmieni jeszcze

Gość
komentarz
komentarz

Nie polecam k550i - ale jak kto woli , niewygodne klawisze, słaby , bardzo słaby aparat.

Zaleta to to co piszę paker - to Jest TrackID

k750i - sam używałem ok. 9 miesięcy i szczerze polecam , można go w pełni stuningowśc (soft od w800i , i pełno, pełno modów które umilą ci telefon)

Gość
komentarz
komentarz

miałęm k750i i jest za cichy co do k550i to fakt klawisze sa niedojechane ale po zatym spox aparat taki jak w k750i wiec dobry:)

borysek
komentarz
komentarz

bierz nokię 3110 Classic super telefon tylko aparat dość słaby ale to mała wada ;)

lub SE W300i też dobry telefon

Gość
komentarz
komentarz

w300i kolega mial kiedys odpada szybko sie psuje nokia 3110 classic nie jest zla 1.3 aparacik nie najgorszy ale chyyba lepszy wybor to k550i lepsze funkcje i wogole

Foq66
komentarz
komentarz

k550i jest wiele lepszy od 3110 classic,aparat ma "taki se" ,glosnik ujdzie,wyglad słaby.

Gość
komentarz
komentarz

denerwujace jest w k550i ta klawa dzika taka

diablo45
komentarz
komentarz

hmm wiele moich kumpli ma k550 i nie narzekaja, ale osobiscie jak sie nim bawilem to zrabany on jest :P te klawisze takie pyci pyci :P nie da sie na tym smsow pisac :D jak dolozysz troche to kup sobie K800i. Ja mam k800 od 2 miesiecy i jest zarabisty :) glosnik dobry, bardzo szybki, fajne klawisze, no i aparat 3.2 mpix. Dokupilem do niego karte pameici 1gb i nie zamienilibym sie nim za zaden inny ;) polecam k800 a jak nie, to lepiej k750 niz k550

Gość
komentarz
komentarz

powiem tak k800i telefon nie udany wedlug mnie kolezanka ma i tak non stop wywala soft ciagle w naprawie joystck nawala tnie sie przy wiekszej karcie poprostu porazka...

k750i nie jest zly tylko ze cichu i jak juz pisalem wyglad kwadratowy

k550i telefon taki jak k750i tylko ulepszony ma lepzsy glosnik (glosniejszy), nowszy soft, wada male przyciski ale to kwestia przyzwyczajenie

telefony sa na umowe

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.