x-kom hosting

Diwny napęd dvd

kuba32123
utworzono
utworzono

Mam taki problem mam nagrywarkę samsunga do 1 roku . ostatnio przestała nagrywać mi płyty DVD -+r ale nagrywa dvd -rw . podczas nagrywania wystę puje błąd kolibraci mocy ale nie zawsze POMOCY :)

phobos11
komentarz
komentarz
"Mam taki problem mam nagrywarkę samsunga" hehe wydaje mi się że na tym post powinien się zakończyć :P. Z tego co mi wiadomo Samsung nie robi dobrych napędów. Mówisz że masz ją od roku czyli już nie jest na gwarancji ? Jeśli jest to polecam ją oddać, co do prawdy to i tak zostanie tylko wyczyszczona i problem będzie się powtarzał. Jeśli nie jest na gwarancji możesz kupić płytę czyszczącą .
tazman
komentarz
komentarz

Po pierwsze zaktualizuj firmware do wersji TS10, to powinno rozwiązać ten problem. niestety to wina słabego zasilacza, jest to "błąd kalibracji mocy" zasilacz nie wyrabia w momencie kalibrowania lasera do wypalania materiału, spróbuj zamienić wtyczkę od zasilacza na inna przy danym urządzeniu, poeksperymentuj z dobrym obciążeniem wiązek w zasilaczu, jeżeli to nie pomoże to wymiana zasilacza.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.