x-kom hosting

Vista u mnie ?

Kamix
utworzono
utworzono

Zmieniłem zdanie o Viscie ! Chciał bym przetestować coś o czym jest tak głośno !

Mam tak !

AMD Athlon XP 2000+

512MB DDR SDRAM

Rodeon 9600 SE

HDD 80GB IDE(ATA)

No i jak bym dokupił jeszcze kostkę Ramu 512MB to by było 1GB !

To by Vista chodziła z włączonym Aero w miarę płynnie ?

Chodzi mi o włączonego GG, Skype, FireFoxa, Net24, Kaspersky !

Z góry dzięki !

P.S. Jak jeszcze jakieś dodatkowy info to pisać !

P.S. 2. Oficjalne wymagania znam ! Ale raczej sądze że jest tak jak to było z XP'kiem - zanirzone !

David7
komentarz
komentarz

Myśle ze powinien chodzic

GoBi
komentarz
komentarz

Chodzic to powinien... ale jak bedzie chodził to juz druga sprawa :P Nie bedziesz napewno mógł wykorzystac jego zalety w 100%.

boohdan
komentarz
komentarz
512MB DDR SDRAM

DDR SDRAM?? Ja mam podobny konfig i mi działa. Ale nie używam. Miałem wersje trial na 30 dni. Dla twojego kompa raczej lepszy jest XP. Vista tylko zmuli ci gry itp. A jak chcesz wygląd w stylu Aero to pościągaj patche ikonki i skiny na WindeXP

Kamix
komentarz
komentarz

boohdan, czytaj temat dakładnie !

No i jak bym dokupił jeszcze kostkę Ramu 512MB to by było 1GB !
mlody
komentarz
komentarz
Cytat:

No i jak bym dokupił jeszcze kostkę Ramu 512MB to by było 1GB !

to do kupuj bo działa nawet nieźle tylko ramu to trzeba mieć minimum 1GB bo jak sie włacza to odrazu jest ponad 400MB ramu zawalone i na 1.7GHz atlonie to wystarczyło okno przesunąć i się cieło heheh

Sean
komentarz
komentarz

mam prawie takiego samego kompa jak ty tylko procka lepszego i mi chodzi płynnie z areo włączonym

grzeg16
komentarz
komentarz

Bez Areo powinno chdzić wmiarę płynnie, przydao by siędo teog dodać chociarz 256mb Ramu.

Kamix
komentarz
komentarz

Ludzie !

dokupił jeszcze kostkę Ramu 512MB to by było 1GB

Przeczytajcie to zanim napiszecie coś !

A lepiej to zamknij modzie !

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.