x-kom hosting

najlepszy monitor do 940zl

Kyren
utworzono
utworzono

tak jak w temacie monitor najlepiej zeby byly z apollo dzieki

Weacky
komentarz
komentarz

Samsung SM940BF

IIYAMA ProLite E1900S-2

Kyren
komentarz
komentarz

dzieki ale monitorow niema na apollo

Lipton
komentarz
komentarz

Czemu kwadrat a nie panorama ? Agito tez jest dobrym sklepem tam jest wiekszy wybór monitorów.

http://www.agito.pl/19/samsung_19_lcd_sm_931c.351.35005.html ten będzie dobry

Kyren
komentarz
komentarz

nie twierdze ze agito jest dobrym sklepem i potwierdzam ze ma wiekszy wybor ale moj koelga bedzie kupowac na apollo i jak odrazu tam kupi bedzie lepiej pozatym on woli kwadrat ja zreszta tez :)

adas_milik
komentarz
komentarz

Z tego co widze to jest w apollo 19" LG L1953TR-S, fajny monitor bardzo maly czas reakcji ale nie wiem czy chcesz monitor od tego producenta?

Ja sam mam monitor LG i zawsze je polecam z tego wzgeldu ze prezentuja naprawde wysoka jakosc.

Poza tym wszystkie zabezpiecznia gwarancyjne serwisowe sa bardzo dobre.

Lipton
komentarz
komentarz

No Paker 17 calowka!!! ?? za tyle kasy. Do 940 zł spokojnie może kupic 22 calówke, a tuner tv oddzielnie za 30 zł.

Lipton
komentarz
komentarz

Kyren przekonaj go ze kwadrata nie oplaca sie juz kupowac. Takie jest moje zdanie. Panorama ma swoj urok. Kiedy kupowalem kolesie mowili mi z forum ze nie beda mi gry dobrze dzialac itd. Kupilem, wszystko dziala, filmy pieknie, tv pieknie, gry pieknie.

Gość
komentarz
komentarz

ale wszytsko jest rozciagniete. kolega ma i tak ma. ja mam 19cali kwadrat i pieknie

Lipton
komentarz
komentarz

No zależy na jakiej rozdzielczosci smigasz. Ja smigam na 1024x768 juz 8 lat na takiej jade. Rzeczywiscie jak przestawie na 1440x900 to jest rozciągniety obraz. Ja sie tym nie przejmuje :D

BlackRaven
komentarz
komentarz

Ponieważ również jestem przed zakupem monitora podłączę się do wątku. Potrzebuję monitora 19'', koniecznie 4:3, przeznaczenie - głównie obróbka zdjęć, internet oraz gry (strategiczne, czas reakcji nie jest tu priorytetem). Budżet do 1000zł, producent nie istotny. Najważniejsze jest dobre odwzorowanie barw, dobre kąty widzenia. Z góry dzięki za propozycje :)

Sonido
komentarz
komentarz
Kyren przekonaj go ze kwadrata nie oplaca sie juz kupowac. Takie jest moje zdanie. Panorama ma swoj urok. Kiedy kupowalem kolesie mowili mi z forum ze nie beda mi gry dobrze dzialac itd. Kupilem, wszystko dziala, filmy pieknie, tv pieknie, gry pieknie.

Potwierdzam! Nic nie jest rozciągnięte. Teraz nie wyobrażam sobie innego LCD niż Wide. Do oglądanie filmów ja i grania - idealny.

Szczerze polecam!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.