x-kom hosting

Program do monitoringu

chomas69
utworzono
utworzono

Witam, mam pewien delikatny problem... Potrzebuje jakiegos programu do tego, aby sledzic co moja dziewczyna robi na moim lapku podczas mojej nieobecnosci w domu. Jestem z nia juz dosc dlugo, podczas tego zwiazku zawiodla mnie juz kilka razy i za kazdym razem mialo to zwiazek z poznanymi przez nia facetami w League Of Legends. Za kazdym razem udawalo mi sie to odkryc, bo ze swoimi pogaduszkami przenosila sie na telefon lub facebooka, ale teraz po ostatnim incydencie (po ktorym dostala ostatnia szanse) wydaje mi sie, ze mogla zrobic sie po prostu bardziej ostrozna i te znajomosci utrzymuje tylko w LoLu, do ktorego nie mam dostepu (nie znam jej hasla do konta i od jakiegos czasu nie gra w niego przy mnie), i podejrzewam, ze znowu cos odwala. Przydalby mi sie jakis program (niewidoczny, dzialajacy sobie w tle), ktory po prostu dalby mi wglad w jej rozmowy na chacie... Moze cos sledzacego wciskane znaki na klawiaturze lub cos do nagrywania video? 
Mam nadzieje, ze ktos znajdzie sposob, aby mi pomoc, licze na Was :P

janek654321
komentarz
komentarz (edytowane)

Witaj.

Do śledzenia tego co się wciśnie na klawiaturze służy keylogger.

Jest to program, który nie jest do końca legalny. :smutny:

Dnia 2.11.2016 o 18:57, chomas69 napisał:

 

 

Konfederat
komentarz
komentarz

Jeśli chcesz poznać radę starego ,bardzo doświadczonego człowieka, to zostaw tą dziewczyną.Skoro już Ci robi takie rzeczy, to znaczy że Wasz związek nie ma najmniejszych szans na przetrwanie.W poważnym związku, liczy się zaufanie a nie technologia, pozwalająca nam na sprawdzenie działalności osoby, z którą dzielimy życie.

chomas69
komentarz
komentarz

Co do keyloggera to moze zamiast tego uzylbym jakiegos takiego programu, ktorego uzywaja rodzice do moinitorowania swoich dzieci? xd Albo cos krecacego film albo robiacego automatycznie screenshoty. Jezeli macie jakis pomysl to nie krepujcie sie i dawajcie ;p

 

Dnia 5.11.2016 o 11:09, Konfederat napisał:

Jeśli chcesz poznać radę starego ,bardzo doświadczonego człowieka, to zostaw tą dziewczyną.Skoro już Ci robi takie rzeczy, to znaczy że Wasz związek nie ma najmniejszych szans na przetrwanie.W poważnym związku, liczy się zaufanie a nie technologia, pozwalająca nam na sprawdzenie działalności osoby, z którą dzielimy życie.

Mysle o tym od jakiegos czasu i zrobie to, jezeli okaze sie, ze nie wyciagnela wnioskow i nie zmienila sie po naszych ostatnich klotniach. Po prostu potrzebuje na to takiego niepodwazalnego dowodu. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.