x-kom hosting

Pomysł na grę

szskorski
utworzono
utworzono

Witam chciałbym stworzyć grę ale nie umiem programować dlatego zwracam się do was ja mam pomysł na grę wszystko podam na priv i szukam kogoś kto to wszystko zaprogramuje gra będzie prosta i radzi podobna do gry legendarni tytani (gra na androida przegladarkowa) 5 mln pobrań sama gra waży 800 kb.

GRAFIKĄ zajmę się ja oraz samym pomysłem na grę tylko szukam kogoś kto to zaprogramuje i ogólnie zrobi.

Wynagrodzenie po połowie zysku z gry (ze sprzedaży przedmiotów w grze itp np złota bo gra będzie darmowa)

GRA musi być w przeglądarce potem przeżuci się na androida. to tyle chętni albo Facebook :Szymon Skórski w okularach skajp. mr.szskorski (szymon. skurski1)

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Spróbuj poszukać chętnych dając ogłoszenia dla freelancer'ów: http://www.freelanceria.pl/

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.